Neatgriež grāmatu Olaines bibliotēkai - Oksana aizmirst atdot grāmatu

Mūsu ilggadējā lasītāja Oksana Olaines bibliotēkai neatdeva Ketijas Kellijas grāmatu "Nekad nav par vēlu". Oksana, ja tu mūs dzirdi, tad atnāc uz bibliotēku paņemot līdz iepriekš minēto daiļdarbu. Man bija tas gods Olaines Maximā satikt tavu patēvu, kurš neskatoties uz to, ka bija aizņemts ar trīs divlitru Bocmaņa alus iegādi, man pastāstīja, ka Ksjuša, respektīvi tu, esot Anglijā. Ja tas tiesa, tad sazinies ar kādu, kurš varētu šo grāmatu atgādāt uz bibliotēku.

V

G gunitakalnina 04.06.2015

Uz Olaines biblotēku iet viena psihiski slima sieviete, . kas krieviski rupji lamājas
Parasti viņai bibliotēkas darbinieki atļauj sēdēt 2 stundas, bet pārējie apmeklētāji pie datoriem drīkst sēdēt tikai vienu stundu. Nav godīgi.