K kaigars 09.02.2014

Patiešam piekrītu sacitajam iepriekš.cenas neatbilst patiesibai majas lapa sabildeto auto vieta atbrauc vecas miskastes, samaksa mainas ik pec stundas, nenemat so kompaniju, saimneks ir melis un daunis.

J Jānis0000 13.02.2014

Esmu pie šī tipiņa strādājis, visiem stāsta cik godīgs uzņēmējs, patiesībā melis, ar algām čakarē, klientiem melo, cenas mainās, par 20 centiem pakārsies, nodokļus nemaksā, izveidojis mājaslapu, viss aprakstītais meli.un transporta bildes, ha pašam veci lūžņi, bet salicis neesoša autotransporta foto, šoferi un krāvēji mainās kā zeķes-nav nekādas komandas viņam, melis un čakarētājs-bet reklāmas upuri viņam notic

A ausmapo 25.04.2014

Viss rakstītais par kompāniju ir taisnība-īpašnieks Normunds Bērziņš ir melis un krāpnieks, ja vienosieties par pakalpojumu par vienu cenu, beigās samaksāsiet 2 reizes vairāk, mājas lapa ir blefs uz kuras uzrāvos arī es, neizmantojiet šo kompāniju nožēlosiet vēlāk, saimnieks ir naudas vergs un bomzis

I Ingars Briedis 16.05.2014

Domājiet paši kāds ir šīs firmas īpašnieks, palūdzu izvest gultu uz kuras atstāja dzīvi mana radiniece, samaksāju lai utilizē un kāds bija mans izbrīns, kad viņš šo gultu tirgoja ss -pretīgs kroplis, kuram nav nekā svēta izņemot naudu

K kristineliepina 12.06.2014

Ir bijusi saskarsme ar šo uzņēmumu, pilnībā piekrītu visam sacītajam, cenas neatbilst sarunātajām, bildes mājaslapa rada smieklus, no redzamajiem auto ir tikai vecas lamatas, saimnieks pilnīgs bomzis, runājot ar viņa darbiniekiem, neviena normāla vārda, gribēju tik teikt, ka šo firmu neiesaku un pati arī nekad neizmantošu viņu pakalpojumus

P padzatila 08.11.2014

Šajā uzņēmumā 100% šoferu strādā bez darba līguma un nodokļi vispār nekādi... Ja nebūsi pa prātam ..lidosi... Kur skatās VID?????