www.sudzibas.lv NB auto Normunds Bērziņš krāpnieks, mērķis!

Kravas Taxi - Normunds Bērziņš krāpnieks, mērķis!

Kādu laiku atpakaļ nācās pastrādāt pie šī kunga. Liels bija izbrīns ka vieta viņa mājas aiz pļavnvietamājasieku depo, dārzu kooperatīvā. Tur viņš dzīvo ar sievu un bērniem. Pagalmā stāv sapuvušas kravas mašīnas kuras jūk ārā. Pats visu laiku lielās ka viņam ir liela komanda ar mašīnām un visi mūšdien strādā. Pa Nedèļu ko strādāju pie viņa par šoferi un vācu mēbeļu izgāztuvi , kas bija viņa mājas pagalmā.. redzèju tikai vienu darbinieku kurš strādāja tikai 2 nedēļas. Pirmajā izbraucienā braucu ar saimnieku kopā. Tas bija drausmīgi. Viņš skaita katru lieko nobraukto kilometru. Māca braukt vienmērīgi lai patēriņš neaug. Īsts kapeik#isējs. No klientiem prasa vairāk nekā runāts.Nedod dievs neatradīsi 2 minūšu laikā kādu adresi. Nostrādāju nedēļu. Iespieda 30 latus rokā un pateica ka es nederu tomēr.Sākumā teica ka darbiniekiem ap 700_1000 ls maksājot, kas jau man likās dīvaini.Isāk sakot viņam nav ne jauno mašīnu ne darbinieku. Mājaslapa ir viens vienīgs blefs.neuzķersimies un neizmantosim viņa pakalpojumus.

R

K Ketlīna 12.02.2015

Esmu izmantojusi šīs firmas pakalpojumus jau vairākus gadus dažādu lietu pārvešanai, jo vienmēr viss, kas ir bijis apsolīts, arī ir ticis izdarīts, turklāt labā kvalitātē, tāpēc arī esmu pastāvīgā kliente. Līdz ar to, ieraugot iepriekšējo komentāru biju pārsteigta. Jāsaka gan, ka iepriekšējā komentāra autors, kungs ''chawijs'', acīmredzot raksta kā šīs firmas darbinieks, nu jau bijušais gan, kurš, kā redzams, tad laikam ir ticis atlaists no darba, bet jādomā, ka droši vien ir bijis kāds iemesls atlaišanai, jo labus darbiniekus jau tomēr neatlaiž. Tāpēc ir saprotama arī viņa negatīvā attieksme. Es nekad neesmu šajā firmā strādājusi, emsu bijusi tikai tās kliente, tāpēc rakstu šo komentāru no klientes viedokļa, taču, kā teicu, man ir tikai un vienīgi vislabākās atsauksmes gan par šīs firmas pakalpojumiem, gan arī par iepriekšējā komentārā minēto šīs firmas īpašnieku, jo arī pats īpašnieks vienmēr ir bijis ļoti laips. Spriežiet paši. Es rakstu no klienta viedokļa un kā klients nevaru sūdzēties ne par ko. Faktiski, pat tieši pretēji, varu šo firmu tieši ietekt kā godīgu un kārtīgu sava darba izpildē, un laipnu. Lai veicas!

U uldis242 14.02.2015

Sasmīdināja atbilde no it kā klienta-100% atbildi uzrakstīja pats Normunds, nav nekādas firmas un komandas, Saimnieks ar sievu viss uzņēmums un izgāstuve ir viņa bomžošanas vieta pie būdas kurā viņš dzīvo-un pagalmā stāv sapujuši lūžņi, tā ir tiesa un Saimnieks ir melis un krāpnieks.Mēbeles par kurām klienti samaksā transportu un utalizāciju, vēlāk tiek tirgotas caur SS.LV nodokļus nemaksā, reāla kompānija, reklāmas upuriem

R Rintintins 22.02.2015

Cik daudz tad izmanto tas aizstāvis šos pakalpojumus?.
Rakstīts teksts gluži Normunda vai viņa sievas rokrakstā un izteikumos.
Dirsā līdējs. Neviens darbinieks pie viņa ilgi nestrādā. Kā tā sieva tādu atradusi vispār..
Pretīgākais cilvēks ko pēdējā laikā Esmu saticis.

K kravastaksis Pārstāvja atbilde 25.02.2015

Artūr !
Tu man biji vienīgais šoferis, kuru es izmetu no darba jau "Pirmajā dienā", par ļoti sliktu darbu visa sava uzņēmuma nu jau gandrīz 20 gadu darbības laikā. Tu neko nezini par manu uzņēmumu, tikai gvelz visādas muļķibas. Laikam Tev dzīvē grūti iet...
Lai kam diez ko neiet arī jaunajā darbiņā...
Bet par manu pakalpojuma kvalitāti lai spriež reāli klienti, kuri nu jau ir pat vairāki tūkstoši, nevis slimi šoferi. Piedod.
Lai Tev veicas !
Normunds.

R Rintintins 26.03.2015

Neuzķeraties uz šito tipu cilvēki. Neviena laba atsauksme kā par darba devēju, nav. Ja nu vienīgi pats uzrakstijis.

P pilmiks 09.06.2015

Atradu brīvāku laiku palasīju šo portālu, skatos un brīnos NB AUTO šitas troleijbusa vadītājs uzņēmējs ha, tādu losi pameklēt vajag viņš dēļ santīma dzimteni pārdos, o jā smuki runāt māk skauģis un pajoliņš un sieva, ko no čangalietes lai prasa pieradusi dzīvot kā bomzene, viņas izvēle, bet teksti, par it kā tīra patiesība, bet aitu kuru cirpt netrūkst