Nauris Šulmeitars - Krāpšana

VTU Valmieras šoferis Nauris Šulmeistars neizdeva čeka par nopirkto transporta biļeti un rupji mani nolamāja par to, ka man ir vajadzīga biļete. Neesmu ar šādiem gadījumiem nekad dzīvē saskāries, bet tas mani ļoti aizskāra un uzrakstīju sūdzību ar VTU Valmiera uzņēmumam. Citi paziņas ir saskārušies ar līdzīgie, gadījumiem un vairums ar šo palielo cilvēku, Nauri Šulmeistaru. Viņš naudu ieliek savā kabatā!

K

N Naurisc4 30.03.2016

Lunder, beidz muldēt. Tu arautobusu nebraukā :D tev naudas nav. Un tā starp ciu, es vair au kādu laiku VTU nestrādaju :D

N Naurisc4 30.03.2016

Lunder, un šī jau ir apmelošana!

L Lee85 30.03.2016

Lunder, atkal uzdarbojies? Skaties, ka pats nenonāc cietumā par apmelošanu

K Kristaps88 20.04.2016

Interesanti , man bija tas pats. Es katru dienu braukāju no Valmieras uz Strenčiem un tā arī atpakaļ , vienu vakaru man šoferis dod atpakaļ 40 centus un saka , kad es varu braukt par eiro . Es saku , kad man vajaga biļeti un mani pasūtīja piecas māja tālāk . Ja būtu kontrole kas maksātu sodu , nejau šoferis . Jocīgs tas VTU.

K kristaps100 21.04.2016

Laikam decembra un janvāra sūdzības ir sadzirdētas:

Vēlamies Jūs informēt, ka ar autobusa vadītāju Nauri Šulmeisteru
2016.gada 10.februārī ir pārtrauktas darba tiesiskās attiecības.
Jauku Jums dienu!
ar cieņu