www.sudzibas.lv Narvesen Darba likuma ignorēšana

Narvesen Tavs palīgs ikdienas steigā. - Darba likuma ignorēšana

Labdien!
Šoreiz gribu vērst attiecīgu instanšu uzmanību uz regulārajiem un rupjiem Darba likuma pārkāpumiem Narvesenos. Negribu uzsvērt konkrēti kādu veikalu vai kiosku. Vai tomēr Narvesen vadībai nevajadzētu vairāk pievērst uzmanību saviem franšīzes ņēmējiem un veikt preventīvus pasākumus, jo galu galā tik agresīvi pārkāpumi ir slikta reklāma Narvesenam kopumā. Lūdzu aizsūtiet franšīzes ņēmējiem brošuru ar paskaidrojumiem, ka pieņemot darbā darbinieku ir jāslēdz darba līgums, ka par virsstundām ir jāmaksā bez atgādināšanas, nevis atrunāties, ka Narvesen par virsstundām nemaksā. Pavērojiet kāpēc dažos Narvesenos ir liela kadru mainība ?

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 01.02.2018

Paldies par Jūsu viedokli.
SIA Narvesen Baltija sadarbības līgums ar franšīzes ņēmējiem paredz sadarbību tikai pie nosacījumiem, ka franšīzes ņēmējs ievēro Latvijas Republikas likumus un citus līgumā norādītos sadarbības noteikumus. Ja vēlaties sniegt informāciju par konkrētu pārkāpumu, lūdzu rakstiet [email protected].

Narvesen Informācijas centrs

R

H hehe 01.02.2018

Pārbaude un līguma laušana momentā, par godīgiem franšīzes lietotājiem!

N nezinaams21 01.02.2018

Pilnīgi piekrītu šai sūdzībai, tieši šodien man tas pats atgadījās, par ko zaudēju darbu un aizgāju uz VDI.

R Rolans 01.02.2018

Paldies par atbildi Narvesen Informācijas centram. Es esmu pārsteigts, ka līdz šim brīdim neviens, nekad nav sūdzējies par manis pieminēto SIA X, jo cik man zināms vińai pieder vairākas franšīzes un ne pirmo gadu.

I Ieva Pēda 03.02.2018

Nu, kas tie par Narvesen, vadītajiem,ja viņi nezin,ka jāslēdz darba līgums,un jāmaksā virsstundas. Tie,Franšīzes ņēmeji,kas nevar samaksāt saviem darbiniekiem,tad lai klopē ciet ,tās savas būdas,nav ko tad ar biznesu nodarboties,Ko tad iedomājās, ka,cilvēki par velti strādās,tad lai stāv paši savās būdās un pelna savu naudu paši,nevis pieņem darbiniekus,bet maksāt negrib.Šādiem ,Franšīzes ņēmējiem,novēlu ātrāk izputēt.Lai Jums " veicas"

K Kaļķis 123 17.02.2018

Arī strādāju Narvesena un reāli nemaksā virsstundas , jo redziet neesot ienākumi un pats Narvesen Offis atsakās maksāt virsstundas vai tas ir normāli? Jāsāk vērsties attiecīgajās iestādes lai beidz cilvēkus par muļķiem un vergiem pataisīt ! [slēpt]@

Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 19.02.2018

Nesaprotu, kāds sakars Narvesen, iepriekš taču rakstits, ka jāgriežas pie sava darba devēja, kas ir Jūsu darba devējs?

V VeGa 14.05.2018

Pēc LR likumiem Mikrouzņēmumi nemāksā soc nodokļus, virsstundas.
Nevienam nespiež strādāt kur tev nepatīk.
Pa savu dzīvi strādāju 3 Narvesenos un NEVIENĀ nebija problēmu.