www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss, neprofesionalitāte

Narvesen - Slikts serviss, neprofesionalitāte

Šodien 10.05.23 saskāros ar pavisam neapskaužamu situāciju. Origo nesen atjaunotajā narvesenā pie avīžu bodītes un lielā plača.
Devos pēc kafijas, kad blakus esošā pārdevēja krāmējot maizītes ledusskapī runāja pa telefonu ko šādu:”…nē, mēs nevarēsim, mums abiem caureja…, … nu es nezinu, ..Emīlam tur pilnīgi ūdens gāžās… nu man arī, jā… es jau tā strādāju, man katru minūti vajag….”.
Protams šo dzirdot esmu šokā.. kāpēc vispār šī darbiniece ir darbā un strādā ar pārtiku?!
Un vēl klientiem dzirdot runā šādas lietas?!

Uztaisu kafiju, eju pie kases apmaksāt, rādu savu kuponu un nespēju noreaģēt kad saprotu, ka šī pati sieviete, kura nupat stāstīja kādam par savu un iespējams dēla caureju ir paņēmusi rokās manu personīgo telefonu!
Šeit arī mana otrā sūdzības daļa:
Kāpēc tiek ņemti rokās klienta telefoni?
Uzskatu ka pārdevējam būtu jāpieliek skeneris uz klienta pusi, lai klients pats var pielikt klāt savu personīgo telefonu, lai noskenetu kodu.
Man reiz gadījās meitene kura rāva ārā telefonu no rokas, kad teicu ka pati pielikšu, jo šai dāmai bija melni nagi un kečups uz rokas pirksta.. kad pateicu ka pielikšu pati, šī dāma teica, dodiet man telefonu..
Es esmu patiesi šokēta par to kāds personāls ir nervessen kioskos, kur ir darbs ar pārtiku.
Vai tiešām darba devējs liek darbiniekam ierasties darbā pat tad ja viņam ir caureja, un var inficēt citus strādājot ar pārtiku?
Vai tiešām nav pieklājības normu, nerunāt pa telefonu kad esi darbā pie klientiem?
Runāšu savā vārdā un pieļauju, ka vēl citi man piekritīs: Lūdzu ļaujiet mums pašiem noskenēt narvesen kodus aplikācijā, tas nav pieklājīgi aiztikt svešu mantu, ne no higienas viedokļa, nedz profesionalitātes.
P.s pirkums ar manu kafiju pie caurejas dāmas ar oranžiem matiem tika veikts 12:09.
Paldies.

10.05.2023

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 10.05.2023

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju – darbiniece ir aizsūtīta mājās, kā arī pārrunāts, ka apmeklēt darbu nedrīkst, novērojot jebkādas veselības pasliktināšanās pazīmes.

Attiecībā uz telefona ņemšanu – pārrunāsim ar kolēģiem!

Aicinām sazināties ar mums jebkurā no Narvesen sociālajiem tīkliem – mēs vēlētos nosūtīt nelielu dāvanu kā atvainošanos par šo pieredzi.

Lai izdevusies diena!

E

S Smadzen'sVaig? 11.05.2023

Noteikti nav kas strādā, tāpēc jāsauc uz darbu slimi darbinieki.