www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Iebraucot uzpildes stacijā pl 9:00no rīta nepaspēju ienākt uzpildes stacijā,kad meitene sāka kliegt par masku!uzrunajot viņu par produktu kvalităti sagaidiju atbildi :,,izsaukšu policiju,,☝🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️piebildiśu maska uz sejas bija!Uzskatu ,ka attieksme pret klientu tāda nedrīkst būt! Šo vietu neiesaku!Strādāja meitene ar baltiem matiem!
Citreiz iebraucot strādaj puisis ,attieksmie uz 9 ballem

Papildināts artelis 24.09.2021

Katoļu iela 4 ,Riga

06.10.2021

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 07.10.2021

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju! Sazināsimies ar kolēģiem, lai to pārrunātu.

1 123 25.12.2020
Servis

Tiešām nesaprotu, ja darbinieki ir tik svarīgi, tad kāpēc 31.12 viņiem jāstrādā pilnas dienas? Būtu jauki, ja būtu īsāka diena. Svētki ir visiem! Zinot, ka cilvēki šajā dienā gandrīz nav.

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

N Nessie 23.10.2021

Vai maska bija uzlikta pareizk? Valstī visiem vieni noteikumi. Ja nevari ievērot, neapmeklē veikalu.