www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Labdien, šodien ap pulksten 11-tiem biju Rīgas centrālas stacijas navasen veikalā, tajā, kurš atrodas piepilsētas stacija, ar ieeju no Rīgas centra, tas, kas mazāks no abiem netālu esošajiem. Mani interesēja žurnāli. . Skatījos daudzus žurnālus par rokdarbiem, bet konkrēto meklēto neatradu.
Man aizradīja, ka lasīt nedrīkst un, ka šeit nav bibliotēka. Precìzi laiku nepārbaudīju, bet tàs varēja būt ap 5 min. Vai vairāk. Tālāk sekoja frāzē: "lūdzu atstājiet veikalu! "

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 30.08.2021

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju – pārrunāsim to ar konkrētās tirdzniecības vietas kolēģiem!

G

Z ZIEMA2021 12.01.2021
Slikts serviss

Šodien uztaisīju īru kapučīno ,pa ceļam dzerot kafiju sapratu ka īsti negaršo tā, kā viņai nāktos garšot , kafijas bija negaršīga un garšoja pēc zālēm.

S Sudzibas.lv Admin 29.08.2021

S Sudzibas.lv Admin 29.08.2021