www.sudzibas.lv Narvesen Slikta apkalpošana

Narvesen - Slikta apkalpošana

Tātad, šodien no rīta vēlējos nopirkt e-talonu un maizīti, pārdevēju uzrunāju ar labrīt, bet atpakaļ neko nesaņēmu, pateicu pārdevējai ko vēlos iegādāties, uzrādīju naudu un saņēmu vienkāršu atbildi “ne” un ar to mūsu saruna arī beidzās, nedomāju, ka 50 eiro ir tik ļoti liela nauda ko narvesens nevarētu izmainīt, paldies par sabojāto rītu.

21.12.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 22.12.2019

Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju! Lūdzam atrakstīt sīkāku informāciju uz [email protected], norādot pirkuma vietu un aptuveno laiku.

BondsBonds 21.12.2019

Domā Narvītis naudu štancē. Pēc tevis vēl 50 cilvēki pirks talonu un bulciņu, protams, tev neviens nedos visu kases maiņas naudu. Labāk tev pateiks nē, nekā nākamajiem 50 cilvēkiem.

Ot Otis 21.12.2019

''Tātad, šodien no rīta...'' Ierasta lieta, ka daudzi tādus Narvesenus izmanto, lai samainītu naudu. Ja runa ir par kādu mazāku būdiņu, tad noteikti ,ka tas pat nav tikai rītos. Pietiek ar pāris tādiem ''košleņu pircējiem'' rīta agrumā, lai pēc tam kādu brīdi pārdevējai nebūtu ko izdot citiem ar banknotēm. Tas ,ka pārdevējam būtu jāpieņem nauda jebkādā formātā, tas ir saprotams, bet brīžos, kad pašai pārdevējai pat nav ko izdot, tad ir loģiski, ka vai nu jāpiedāvā pirkumu atmaksās ar karti vai tomēr pagrabināt maku, un mēģināt salasīt to nepieciešamo naudu.

Džozefīne 21.12.2019

Un pareizi darīja, ka atteica, kas tas ir mūždien, ka jāpērk kaut kādu sīkumu un jāmaksā ar 50€? Par to jau var arī ar karti samaksāt. Un bankomātā ir tāda funkcija, ka var izņemt naudu mazos nominālos.

Ot Otis 21.12.2019

Šim var piekrist. Bet atceroties vismaz kādus gadus 15 atpakaļ un uz augšu, tad retu reizi kāda pārdevēja bija gatava kaut ko mainīt, bet līdz ko pirki kaut vai sērkociņu kastīti, tā atteikt vairs nevari, jo tomēr pirkums. Tāpēc, tas lielai daļai tā ir iegājies.
Bankomātos gadās visādi, bet laba funkcija izņemt priekš NZ līdz 20 eiro kaut vai mazākos nominālos. Cits jautājums kā tādas banknotes pie cilvēku makiem nonāk. Simboliskas dāvanas.. gadās. Bet krietni biežāk tas ir kādā aploksnītē saņemts atalgojums.
Paradokss gan šeit ir cits, kāpēc laikmetā ,kad praktiski it visur ir iespējams norēķini ar kartēm vai pārskaitījumiem, bet cilvēki turpina lielas banknotes nēsāt sev līdzi. Pat dažā lielveikalā pat vari norēķināties ar savu NFC pīkstuli telefonā pat bez maka, kartes, naudas.

Džozefīne 21.12.2019

Dažiem jau tas ir vienkārši principa jautājums, redz, man ir lielāka banknote, man vajag samainīt. Un kad prasa mazāku naudu, tad lepni atcērt, ka ir vēl simtnieks vai divsimtnieks. Fuj tādiem ''klientiem'', paši rada šādas situācijas, kur pēc tam jāsūdzas. Un es arī nesaprotu, kādēļ pie bankomātiem vienmēr tādas rindas un visi tikai ņem ārā un tad pa taisno uz veikalu mainīt. Manuprāt, ar karti ir daudz ērtāk un ātrāk.

Ar Arvis9999 21.12.2019

Starppilsētu autobusos arī 20 euro banknote ir problēma. Un bonusā termināls nestrādā. Un vadītājs sāk stāstīt, ka nauda ir jāizmaina. Kur tad ja apkārt ir mājas un mežš ?. Rezultātā izkrāmējot somu, kabatas un maku sīkajās monētās salasījās vai arī pietrūka pāris centi. Vadītājs skatījās uz mani tā itkā būtu viņam dzīvi parādā un vēl ar to būtu par maz. Es uzskatu, ka ar 500 euro banknoti autobusā vai parastā veikaliņā dot būtu muļķīgi. Bet 50 ir jāspēj izmainīt kaut vai izstiepies.

Ar arnitaa 21.12.2019

Ja izdotu atlikumu 50 centu monētās,būtu nākošā sūdzība par sliktu apkalpošanu

Li Linda_J 23.12.2019

Sūdzētājiem jāpadomā, par savu uzvedību. Sūdzambībeles nevienam nav patikuši.