www.sudzibas.lv Narvesen Sliktā apkalpošana

Narvesen - Sliktā apkalpošana

Interesanti, kā var tādā paskatā vispār ierasties darbā.? !? Es piegāju pie narvesen gribēju nopirkt sev nepieciešamo preci, man atbildēja (lēni, nesaprotami,) "es neesmu pārliecināta, kad jūs samaksāsiet un kase nestrādā". Tajā pašā laikā aiz manis stāvēja sieviete, kurā pirka biezpienmaizi, viņai naudu paņēma, un tad es uzdevu jautājumu kāpēc es nevaru iepirkties, viņa atkal atbildēja to pašu, ka kase nestrādā.. Tad man rodas jautājums, vai to biezpienmaizi vispār izsita caur kasi. Pēc viņas izskata viņa bija kautko salietojusies vai arī piedzērusies! Un pārzvanīt attiecīgajām instancēm nav iespējams, jo strādā tikai darba dienās. Labs apkalpošanas serviss!

20.10.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 21.10.2019

Labdien!

Lūdzam atrakstīt vairāk informācijas uz [email protected], precizējot, kuru tirdzniecības vietu apmeklējāt.

M MohawkUshanka 20.10.2019

Ļoti "ticams" stāsts, bet toties smieklīgs!

vaigudauzitajs 20.10.2019

Var redzēt kāpēc nevēlējas tevi apkalpot..