www.sudzibas.lv Narvesen Slikta apkalpošana

Narvesen - Slikta apkalpošana

17. Augustā plkst. 21.55 būdiņā pie autoostas, nepilngadīgajam tika pārdotas cigaretes. Tās pārdeva jauna meitene, ar blondiem īsiem matiem un pieaudzētām skropstām. Nesaprotu, kas tā par nolaidību. Es uzskatu ka šādi cilvēki nevar strādāt, bez atbildības sajūtas. Pret citiem klientiem attieksme arī nebija tā “jaukākā” kad piegāju pie kases, atbildes tādas, ka vispār nožēloju ka ienācu.

17.08.2020

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 18.08.2020

Labdien!

Paldies par ziņu – pārbaudīsim šo situāciju! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 18.08.2020

Lai nerastos pārpratumi, vēlējāmies precizēt – vai runa par Rīgas autoostas tirdzniecības vietu?

Papildināts Elinaozolina56 18.08.2020

Jaaa, runa ir par Prāgas ielu 1. Pie Rīgas autoostas. Vakar, 17.augustā plkst 21.55

W waka 17.08.2020

Vai tik pati, Elīna, nebijāt tā nepilngadīgā, jo kā citādi par to esat tik droša?

T taisnibascinitajs3 17.08.2020

Protams, ka būs jauka pret jaunu puisi, kurš vakarā viņu varēs kārtīgi paņemt priekšā nekā pret 56. gadā dzimušu veceni, kura pat nepalaizīs :D

Vagons Komā 18.08.2020

Mani,kad man bija 10.gadi, vilciena izrubija.

H Holiday 23.09.2020

Jums jāmaina profesija uz policista darbinieku, ka pēc acīm varat noteikt personas vecumu neapskatot dokumentus. Gan jau ar ienākusi ar tādu attieksmi, ka atbildēt negribas.

Kā tu zini, kā viņa ir nepilnigadīga? Izskatas pēc atriebības no vienas bābenes otrai. Iemesls - virietis?