www.sudzibas.lv Narvesen Pretiga apkalposana

Narvesen - Pretiga apkalposana

Labdien 03.05 laiks apmeram 18 ilgi domaju rakstit vai ne sudzibu bet nolemu.uzrakstit tadi pardeveji nedrikst stradat !Es velejos nopirkt etalonu.5 dienam !Pardevejs man.izsita uz dzeltana etalona bet man vajadzeja uz ridzinieka kartes es vinu.noliku vinam kad jau samaksaju tad vins man dot dzeltano etalonu.Kad pateicu ka vajag uz ridzinieka kartes ka no kedes noravas suns un saka blaut un ar varu izmeta mani ara no veikala tadi pardeveji nevar stradat apkalposana .Pateica ka mani seit neviens vairak neapkalpos !Loti pretigs pardevejs

06.05.2021

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 06.05.2021

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju! Lūdzam precizēt, kurā tirdzniecības vietā iegriezāties, lai varam noskaidrot notikušā apstākļus – droši rakstiet mums [email protected] vai šeit pat.

Papildināts Kapteinis123 08.05.2021

Valdeku 62 narvesens