www.sudzibas.lv Narvesen Pārdevēju apzagšana

Narvesen - Pārdevēju apzagšana

Nekādā gadījumā neejiet strādāt Narvesenā!!! Jo tur nožēlojamā vadības zagļu banda Jūs izkalpinās, uzmāksies ar stulbajām akcijām un par to neizpildīšanu Jūsu sūri grūti nopelnīto naudu izraus no rīkles un iebāzīs savā kabatā.
No savas pieredzes:
Neuzsmaidīju slepenajam pircējam, nepiedāvāju šokolādi, tāpēc algas dienā paliku plika kā baznīcas žurka.
Kiosku pārdevējas kapēc Jūs klusējat un ļaujat sevi pazemot.

L laila 14.01.2010

neviens nav meginajis pardevejiem vnk pateikt ne?vai ari ieejot narviti meles visiem nokalst, ka pardeveja paspej piedavat kafiju, teju un 55 salvesu pacinas?pec statistikas datiem katrs 3 mulkis uzkeras un pasaka ja, lidz ar to atstaj palielu naudas summu, ta izveidojot pardevejai algu!un vispar ko var dirsties?darba ta jau nav, bet narviti cilveeki vismaz strada un pelna naudu atskiriba no daziem labiem, kas seit apdirsh pardevejas!!hehe

A Antons 07.02.2010

Pircēju dusmas var saprast, bet jūsu visus murgus ko sarakstījāt diez vai, jūs esat debīli vai kā?Pārdevējas DARA SAVU DARBU, jo tā ri jādara un punkts, bez ne1 bet!Ja jums ir sūdzības tad nesūdzaties par pārdevējām, bet par tiem kuri šito murgu izdomāja, sūdzēties jūs mākat, bet reāli neko neredzat, bet ja pārdevējas ir nelaipnas, tas gan nav labi.

S Sig. 14.05.2010

Esmu strādājusi par pārdevēju vietā, kas man šķiet nav nemaz labāka par Narvesen, bet NEKAD neatļāvos būt nelaipna pret pircējiem, kaut arī man riebās tas darbs. Vnm centos uzsmaidīt, apkalpot laipni un pēc labākās sirdsapziņas. Kāpēc? Tāpēc, ka es cienu gan sevi, gan apkārtējos cilvēkus - nekad nevar zināt, kādā situācija pats kādreiz nonāksi! Un, jā - kāds sakars ar algas lielumu pārdevējām ārzemēs un pārdevējām Latvijā? Tu esi parakstījusi darba līgumu, izlasījusi noteikumus, pienākumus un apņemies tos pildīt, par darbu tev maksā to summu, kura ir noteikta līgumā - nepatīk, tad neparaksti un nestrādā - vienmēr atradīsies kāds, kuram darbs, kura pienākumus tu nespēj pildīt ir daudz, daudz vajadzīgāks.

L Lainish 09.08.2010

Es piekritu ka narvesen weikalos labak nestradat!
man pietika.. jo ari mani apkrapa, lai ari cik man likas laba mana prieksiniece, tomer nauda ppaliek nauda.. un cilweki daris wisu lai tikai dabutu wairak sew, tada weida apkrapjot citus..
kja piekriiitu ir jabut laipniem un japiedawa wairak..,
bet ta alga ko maksa ir smiekliga un tas ko dara pardeweji naw attalgots!

S Sandro 15.08.2010

Laila! Es nepaziistu nevienu cilveeku, kurs uz shitaa uzkjeraas. Pilniigi nevienu pashu. Tu peec kaadas statistikas vadies? Shii piedaavaashana ir pilniigs debilisms. Es pat principiaali nenopirksu, kaut ja arii man tieshaam kaads kaut ko pa teemu piedaavaas papildus, kas man tieshaam ir nepiecieshams. Un deelj kaut kaada iznjeemuma, kurs to bulcinju, serkocinjus vai vel nezin ko nopeerk papildus, tagad visi pardeveeji ir par klauniem pataisiiti. Cilveeki vienkaarshi jau reec par visu sho.

S sisidra 15.08.2010

sandro, es gan nesen redzēju ka pensionāre narvesenā piepirka kko klāt, lai tik dabūtu papildus uzlīmi :D tā ka, ir jau cilvēki kas uzķeras.

S Sandro 15.08.2010

Kaa jau teicu, tas nav iemesls, lai visus paardeveejus par klauniem tasiitu. Iznjeemumi vienmeer buus. Tikpa labi varbuut lai paardeveeji staav pie narvesena durviim un visiem garamgaajeejeim piedaavaa kafiju, sokolaadi. bulcinju utt. Protams, kad kaads garaamgaajeejs kaut ko nopirks. Tad jau sho sfeeru var veel taalaak attiistiit ne? debilisms! jaa piekriitu, kad kaut kaada skandinaavijaa saadaa sisteema straadaatu vai ari straadaa, nezinu, jo sen tur biju. Bet tur cilveeki ir galiigi citaadi un nekad nereagjees kaa muusu kontingents. jaa-un protams algas, vadiiba utt tur arii ir cita. cik es sapratu kad narvesenaa alga ir 120Ls, no kuras veel velk nost ja atsakies visiem piedaavaat visu peec kaartas. da juus ko?! totaalaakaa njirgaasanaas!!! darbs ir darbs, bet njirgaaties jau nevajag par cilveekiem!

I Indra 22.08.2010

Nekādā gadījumā neejiet strādāt Narvesenā un vāl jo vairāk neņemiet ne kiosku ne veikalu franšīzē Jūs apzags un vajadzēs vēl no nākamās darba vietas algas maksāt Narvesenam Vadība ir zag;li un krāpnieki viss aprēķināts tā lai nesanāktu pat minimālajām algām Visa vaina vienmēr ir strādājošiem kioskā vai veikalā. Ilgu laiku tur nostrādāju un godīgi nepiesavinoties pat santīmu vienmēr uzrodas mistiskie iztrūkumi kuru apmērus nav iespējams pat nosegt /protams ka reāli nekas netrūkst/Viņu rīkotajās akcijās vienmēr trūkst prece vadības dēļ, klientu krāpšana ar tukšiem solījumiem -kāpēc Rimi viemēr un visur ir pieejami akcijas produkti pietiekoši līdz akcijas beigām, ari Maximā un .c. No visas sirds novēlu lai Narvesen izputētu un bankrotētu, jo ar tādu attieksmi pret cilvēkiem N. tāpat nekas labs nevar sanākt. Narvesen ir vissliktākā vieta gan darbiniekiem gan klientiem

M mutere 22.08.2010

Narvesenā arī pērku TIKAI e-talonu. Arī nepatīk tā kafijas uzbāšana. nu nedzeru es kafiju uz ielas ne arī autobusā! Jau sen esmu iemācīta, ka tas ir nepiekājīgi!

S sisidra 22.08.2010

Pirms kāda laika dabūju pastrādāt par pārdevēju vietā kur arī priekšniecība lika uzbāzties klientiem, tiešām bezmaz saukt no ielas iekšā. Man pašai tas riebās, redzēju ka daudziem pircējiem arī tas riebjas, galu galā aizgāju no tā darba. Bet nu bija arī viena kolēğe, kas ar prieku uzbāzās pircējiem, un viņai arī vienmēr sanāca notirgot vairāk.
Droši vien, lai veiksmīgi strādātu tādā darbā, jābūt apveltītam ar īpašu tirgus bābas psiholoğiju.

K klients 24.08.2010

JA, VINI LAIKAM AIZMIRSUSI KA JAU TIE KRIZES LAIKI NU PAIET, UN TAGAD ATKAL DARBINIEKAM BUS PERSPEKTIVA MEKLEET UN IZVELETIES KO GRIB NEVIS TIE FRANCIZES UZNEMEJI!

K klients 24.08.2010

ja ta ir ! es ari eju prom no turienes.

I Ilga 28.08.2010

N kioskos notiek hz kas, es iegrabos lidz kaklam, mani tur normali appisa, tagad tikai caur tiesu vares skaidroties.

Z Zaurijs 23.10.2010

Tāpēc arī uzbāžas

T takia 10.04.2011

Pārdevējas darbu neviens NEIZVĒLAS . Nevajag te rakstīt, - ja esat izvēlējušies, tad priecājieties, ja samazgas uz galvas lej . Neviens neko tādu neizvēlas - ir krīze un juāstrādā tur, kur ir bezdarba apstākļos vēl darbs . Kāpēc ir - spriediet paši .

C cina 28.11.2011

mums ari nesamaksaja algu Raivis tads.:(

C cina 10.12.2011

Raivis Dāvidsonas no oktobra sakuma nav izmaksajis joprojam ex darbiniekam apreķinu.Melo, un sudzas polcija ka raksatm par vinu interneta sudzibas, .Esot nabags apmelots.Tas jau nekas ka var pieradit ka nauda nav ne santima atdota.Tik menesi garas stundas par velti stradats.