www.sudzibas.lv Narvesen Pārdevēju apzagšana

Narvesen - Pārdevēju apzagšana

Nekādā gadījumā neejiet strādāt Narvesenā!!! Jo tur nožēlojamā vadības zagļu banda Jūs izkalpinās, uzmāksies ar stulbajām akcijām un par to neizpildīšanu Jūsu sūri grūti nopelnīto naudu izraus no rīkles un iebāzīs savā kabatā.
No savas pieredzes:
Neuzsmaidīju slepenajam pircējam, nepiedāvāju šokolādi, tāpēc algas dienā paliku plika kā baznīcas žurka.
Kiosku pārdevējas kapēc Jūs klusējat un ļaujat sevi pazemot.

Mamma 15.11.2009

Ja gribi strādāt par pārdevēju tad būs vien jāiemācās būt laipnai un smaidīgai. Kāpēc tāds sašutums? Arzemēs tā ir norma ka pārdevēji ir laipni un izpalīdzīgi, bet mūsu pašu zemītē esam īgni un aizdomīgi uz katru veikalā ienākošo pircēju.

. ... 15.11.2009

Aarzemees maksaa cilveeciigu algu, nevis grasus!

. ....kl 15.11.2009

Izlasiet grāmatu "Dāmu paradīze". Tur aprakstīts pārdevējas darbs... Ja esi tādu profesiju izvēlējusies, tad arī dari to ar prieku. Būt par pārdevēju ir jābūt aicinājumam neviss uzspiestam darbam. Kādreiz PSRS laikos lai strādātu tirdzniecībā bija jābeidz speciālā profskola, kursi vai kas tur vel. Bet tagad pieņem visādas šušaras bez izglītības. Besī tās cacas pārdevējas ar 5 cm gariem nagiem, kas pat naudu nevar paņemt un izdot.

A Aija 15.11.2009

Lai stulbā vadība pati pamācās strādāt nevis māca strādat citus, tas attiecas uz pirmo un trešo komentāru.Ja man kāds var pārmest par nelaipnu apkalpošnu, tad lai pār to nāk Dieva sods.Laipnības ziņā man nestāv līdzās neviens augstāk stāvošs priekšnieciņš.Pēc visa šī skandāla neviens pārdevējs neuzbāzisies ar šokolādēm.Es esmu pārliecināta, ka jums kritīsies apgrozījums.Neēdis pārdevējs nevarēs ne uzsmaidīt, ne lieku vārdu izspļaut. Ja mani uzskatāt par neizglītotu šušaru ar gariem nagiem, tad jūs rakstītāja "Latviete" esat latviešu tautas padibene un neesat cienīga ieņemt augstāku amatu par manējo.Atsaucieties visas annas, neklusējiet!!!

P pufa 15.11.2009

Mani, piemēram, tracina, kad Narvesenā pērku e-talonu un pārdevēja vēl uzmācas: varbūt kafiju vēlaties... Tāpēc mana atbilde tādos gadījumoes vienmēr ir: par jūsu naudu- da jebko... Saprotu, ka tas viņu pienākums, ko priekšniecība uzspiež, bet vajag arī loģiski domāt, ko piedāvāt pie e-talona, nenesīšos es uz sabiedrisko transportu ar kafijas glāzi rokā, lai to tur varētu izdzert, tad jau, lai labāk piedāvā kādu avīzi papildus nopirkt. Un vispār, ja Narvesena šefi izdomājuši tādu mārketingu, lai dod atlaides uz papildus pirkumiem, kurus nemaz nebiji iecerējis pirkt. Es saprotu, ka veikalā, kur pērku maizi, pārdevējs var uzjautāt vai nevajag sieru vai gurķi, moš, tiešām esmu par to piemirsusi, bet Narvesenā pie e-talona kafiju...

B Baņkieris 15.11.2009

Mani arī besī arā šie uzbāzīgie piedāvājumi. Parasti Narvesenā ieskrienu galējas nepieciešamības gadījumā, kad tiešām laika nav.
Ja es ieeju Narvesenā, tad ar konkrētu mērķi un pērku konkrētu preci un neko lieku man nevajag!
Starp citu, Narvesens nav nemaz no tiem lētajiem veikaliem. Tās pašas preces RIMI maksā stipri lētāk!
CIENĪJAMIE PĀRDEVĒJI-NEUZBĀŽATIES AR SAVIEM PIEDĀVĀJUMIEM, JA MAN KAS VAJADZĪGS BŪS, ES PATS PAJAUTĀŠU JUMS!

Mamma 15.11.2009

Man Narvesenā viss patīk, gan iespēja nopirkt tādus žurnāliņus kuru citur nav, gan svaiga prese, gan gards hotdogs, gan mana mīļākā šokolādīte. Un ja vēl man piedāvā karstu kafiju es vienkāši esmu superapmierināta ar šiem mazajiem, jaukajiem kioskveikaliņiem. PALDIES ka jūs esat!

R rojs2 15.11.2009

Nu jā, es saprotu, ka paŗdevējām liek to darīt, un tas ir vienīgais iemesls, kāpēc es nepasūtu viņas trīs ma'jas tālāk, un atbildu laipni "paldies, nē", jo tie šokolādes, kafijas sērkociņu utt piedādāvujumi tiešām kaitina!
Narvesen vadība gan varētu nepazemot savus darbiniekus, liekot šādā veidā uzbāzties cilvēkiem!

. ....kl 15.11.2009

Es vispār narvesenā nekad neeju. TUr viss ir šaurs un uzdarbojās kabatzagļi.

M Marteens 15.11.2009

Statoils ir no tās pašas sērijas...Iepildi degvielu un tad aiziet tur auto mazgāšana, kafija un vel hvz kas no veikala satura...Kādu laiku tur pildījos un ejot pie kasses uzreiz teicu, ka tikai degviela un tā pat aiziet visāds sviest.Cigaretes pērkot piedāvā no šķiltavām līdz sērkociņiem (brīnos ka vel degšķidrumu ar oglēm nepiedāvāja)...Turpinājums no šīs uzmācības sākās narvesenā.Tagad piebraukājot uz Nesti un dažreiz rodas vajadzība pēc cigaretēm atkal sāk piedāvāt drazu visādu...Tak ja es smēķēju un man nebūs ar ko aizpīpēt, tak pats attapšos un aiziešu vel vienu reizi...
Nezinu par Narvesenu, bet Statoila darbinieks pastāstīja par to pakļā līšanu klientam...Soda sankcijas atspoguļoas algā un veidojas viņas no tiem slepenajiem klientiem, kam nav piedāvāts viss veikala saturs + kasieris - apkopējs nav veikalu savedis kārtībā.

T tramtataa 15.11.2009

Tiešām kaitina tā uzbāzība no pārdevēju puses, bet vienmēr cenšos laipni atteikt, jo saprotu, ka nejau cilvēks pēc savas labas gribas man to visu piedāvā un nepiedāvajot, viņam pašam var būt nepatikšanas.
Mīļie darba devēji, nolaidieties... vairums pircēju tas viss nav vajadzīgs!
Priecāties, ka piedāva kafiju? Ha! Nejau par brīvu piedāvā.

J jānis 17.11.2009

Lai pati vadība nāk pārdevēju vietā un pastrādā. Tad redzēs kā viņi smaidīs un katram pircējam spičkas piedāvās.

C Censonis 17.11.2009

Pēc manām domām Narvesenā jānomaina mārketinga direktors, jo viņš neizprot pircēju vēlmes. Jo biežāk Jūsu pārdevējs uzbāzīsies ar visādiem štruntiem, jo mazāka vēlēšanās mums būs iepirkties Jūsu kioskos un veikalos. Neņemiet par piemēru čigānu metodes. Tas viss kaitina.

E Ezis 17.11.2009

Es pilnībā piekrītu

K Kate 18.11.2009

Tak nabaga paardeveeji ir spiesti piedaavaat, jo preteejaa gadiijumaa buus soda sankcijas, kas jau taa samazinaas vinju pieticiigo minimaalo algu... Tikai jautaajums - vai darba deveejs ir tiesiigs piemeerot " soda sankcijas" bez darbinieka rakstiskas informeeshanas un piekrishanas? Manupraat darba likumaa rakstiits, ka nee.. bet shajos laikos jau tas nevienu neinteresee..

J juris 18.11.2009

Slepenie klienti un visādi špioni mani arī kaitina, strādāju ne gluži tirdzniecībā, tomēr darbs ar cilvēkiem.
Parasti šie slepenie ir diezgan neobjektīvi, kkas nepatiks, piesies ''liekas bumbas'', parasti tie ir kkādi priekšniecības drauģeļi, radiņi, paziņas, mīļākie, mīļakās, utt, utjpr..

A anna 18.11.2009

Tie pārdevēji tagad uztaisīti par robotiem, žēl noskatīties... dino zoo tas pats... bet zinu, ka viņiem sūta tos slepenos pircējus virsū un, ja esi izlaidis rindiņu... varbūt kādu gardumiņu sunītim, tā atvadies no 30 Ls. Man arī nepatīk tā uzbāzība... bet cenšos saprast...

D Deniss 18.11.2009

Ienistu Narvesen vadibu kas to visu ir izdomajushi! Narvesen ir kiosks kur gribas atri kautko nopirkt steidzoties uz autobusu, darbu vai skolu, bet shitie loshi teree musu dargo laiku piedavajot mums maiziti un dzerienu. Nu nevajag mums neko no ta ko jus piedavajat, ja vajadzetu mes pashi paprasitu! Narvesen megina savus pardevejus parverst par kautkadiem Drogas lidzigiem robotiem kas strada pie kases un katram pircejam stasta vienu un to pashu pantinju - "Labdien, vai maisinju vajadzes?varbut piradzinju? uz redzeshanos!" Nu nav patikama mums tada apkalposhana, taa nav laipna apkalposhana jo var redzet ka pardeveja to dara piespiesti nevis labas sirds delj!! Varu deret ka visam tas riebjas un to var cilvekos redzet, pec balss, peec neista smaida, pec intonacijas!nav tur neka forsha!! tapec ari cilvekiem patik iepirkties supermarketos jo tur nav jasarunajas ar kautkadiem nepazistamajiem gimjiem un jaklausas vinju spredikjos par to kadas tagad ir akcijas un piedavajumi

R rojs2 20.11.2009

Ha, Drogās man kasiere laipni piedāvāja maisiņu. Teicu, "jā, lūdzu!", bet maisiņu man tik un tā neiedeva. :D

S shesheshe 20.11.2009

tiesam riebigi