www.sudzibas.lv Narvesen Pārdevējas attieksme

Narvesen - Pārdevējas attieksme

Ļoti slikts serviss.. Nenormāla attieksme, esmu vienkārši šokā par to kā var tā attiekties pret klientu. Narvesens turpmāk būs pēdējā vieta ko apmeklēšu, pēc šīs pārdevējas attieksmes, kaut gan, līdz šim narvesens bija vieta kur iegriezos gandrīz katru dienu. Paldies narvesen pārdevējai Svetlanai, Aiviekstes ielā par sabojāto vakaru.

30.10.2020

Papildināts Evijaa1 30.10.2020

Atvainojos.. nevis Aiviekstes ielaa, bet Duntes ielaa..

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 01.11.2020

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju! Novērtēsim, ja atrakstīsiet sīkāku informāciju par notikušo uz [email protected]; sazināsimies ar konkrētās t/v kolēģiem!

E

Vagons Komā 30.10.2020

Esmu slims, man ausis uz kâyiņiem. Ej...kk. izvelc revolveriii..jfoqmfjals Man acs izplīsa, esmu vienacisna. Ej..pargriezg sevekan riklis

M Mego izmeklētājs 31.10.2020

Iespējams jūs esat apnikusi pārdevējai katru dienu nākot uz narvessen.pagale viena nedeg .šitie KLIENTI kuriem liekas ka ir pasaules nabas

B Budzis1 31.10.2020

Ja jau tā gribēja publiski sūdzēties pat nosaucot vārdu, tad jau var arī mums visiem pastāstīt, kas tad tur tāds bija tik slikts. :)

Perons skaidrā 01.11.2020

pieslēdz internetu, nebūs jāiet uz avīžu kiosku.