www.sudzibas.lv Narvesen Paliku bez sulas

Narvesen - Paliku bez sulas

Gribēju Narvesenā pie Nestes Mārupes pusē, nopirkt svaigi spiesto apelsīnu sulu, bet kas tev deva, plkst. 20.00 spiede izmazgāta, sulu spiest nedrīkstot, prasīju lai izspiež ar rokas spiedi, puisis saka ka tas būs ļoti ilgi un pēc tam čakars ar mazgāšanu. Paliku bez sulas. Klients te ir pēdējā vietā, galvenais lai nav jāpakustās. Sabojāta oma uz vakaru.

13.12.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 13.12.2019

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju! Aprunāsimies ar konkrēto tirdzniecības vietu!

N

Cūkurgailis 13.12.2019

vajadzēja iztikt ar Fantu...

_ _Barons_ 13.12.2019

Nu gan.

Firma grib, lai darbinieki visu iztīra un 46 sekundes pēc slēgšanas iet mājās, lai nebūtu jāmaksā alga bez ienākumiem.

Taču darbiniekam pa šīm 42 sekundēm :) ir jāpaspēj iztīrīt viss, citādāk dabūs pa galvu un pārmetumus, ko redz darbā slinkojot. Tāpēc sāk agrāk, lai nenonāktu pie rājiena no šefa.

Tas pats ir pilnīgi visur. Diemžēl tas ir visos restorānos, kafejnīcās, ātrajā ēdināšanā utt. Darbinieku var vālē kā lētu mauku, nevis apieties ar viņu kā cilvēku. Tāpēc tāda situācija.

Puisis nav vainīgs. Vainīgi lielie vēderi.
Man personīgi garšo dārgās apelsīnu sulas 1L pudelēs. Samaksā 2,8-3,5 EUR, bet ir labas.
Neredzu iemeslu taisīt traci.