Narvesen - Обман

За последние 4 месяца меня уже 4ый раз обманывают на поездки. Было что просила и платила как за 9 поездок, а в итоге получала только 5 поездок. Вчера та же ситуация. Купила эталон на 1 поездку что бы доехать до работы. В итоге мне выдали просто пустой эталон. У мужа такие же ситуации были. Я понимаю ошибиться 1 раз, но когда это происходит так часто и я деньги грубо говоря просто отдаю продавцам, это не нормально. Учитывая что потом мне ещё и приходится платить штрафы за такую ошибку продавца.

31.07.2021

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 03.08.2021

Привет!

Приносим извинения за доставленные неудобства; возможно, возникла техническая ошибка.

Просим прислать нам фото с чеком, а также э-талон с серийным номером на [email protected], чтобы мы могли решить эту ситуацию!

V

Komentāri (4)

Good Intentions 31.07.2021

Man arī ir bijis līdzīgi ar stundu braucieniem.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 31.07.2021

Nostrādāju Narvesenā 2.5 gadus, varu palīdzēt! :)
Ar braucieniem ir tā, ka tos var uzlikt pa 1,2, 4, 5,10 un 20.
Ja cilvēks lūdz 9 braucienus, tad mēs liekam 5+4. Kopā tie 9 ir, dažreiz summējas, bet dažreiz, no sākuma nopīkstinot, parādās pirmais uzliktais braucienu skaits un tad otrs.
Tajā aparātā nemaz nav iespējams, ka braucieni neuzliekas, jo mums ir 2x jāspiež apstiprināt, tad viss pirkums parādās uz ekrāna klienta pusē un arī čekā. :) Cerams, ka palīdzēju saprast.

Good Intentions 31.07.2021

Paldies par informāciju. Es esmu iegādājies 2 braucienus pa stundai, bet kad pienāk otrā reize, tad saka, ka man nav braucienu, kaut arī esmu kopumā pat iepriekšējās stundas ietvarā pīkstinājies vienu reizi, tam ir kāds izskaidrojums?

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 01.08.2021

Hmm. Tur gan Rīgas satiksme mācēs labāk izskaidrot.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes