www.sudzibas.lv Narvesen Mistiski jauni likumi

Narvesen - Mistiski jauni likumi

Vēlējos iegādāties šodien loteriju "Eurojackpot", narvesen pārdevējas abas kā viena, atteica pārdot līdz neuzrādu dokumentu. Uzrādīju tiesības un tās redzot nederot priekš loterijas iegādes, bet ikdienā tajā pašā vietā gan cigaretes tirgo uzrādot tikai tiesības. Jautāju, kur var iepazīties ar šiem "jaunajiem likumiem" - norādīja uz biļetes otras puses noteikumiem, bet konkrēti arī neparādīja (norādīja uz "atbildīga spēle") un galvenais pasmīnēt un stulbi paņirgt, kauna ne maz.
Nu nekas, nopirku blakus esošajā latloto kioskā, bez nekādām problēmām.
Lai arī kopumā šajā narvesenā iepērkos bieži, jo ir pa ceļam, bet pēc šādas attieksmes šajā konkrētajā narvesenā kāju vairs nesperšu.
Paldies par sabojāto dienu

Papildināts jv1994 06.08.2020

Par pieklājību un cieņu noteikti, ka ir lieki skolot deviņklasnieces, bet par latloto noteikumiem gan vajadzētu.

Papildināts jv1994 06.08.2020

Adrese - Rīga, mazā nometņu iela 27, T/C Mellene

06.08.2020

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 07.08.2020

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju! Sazināsimies ar kolēģiem, lai to pārrunātu!

J

Vagons Komā 07.08.2020

Šausmas, paliki bez loterijas biļetes. Tagad būs jâtaisa ziedojumu fonds, kur ir jānoziedo pa loterijas biļetei. Tikai tā mēs varam glābt nelaimē nonâoušos kā jw1994

J jv1994 07.08.2020

? Biļeti nepirku sev. Un kāds sakars vispār kaut kādam ziedojuma fondam?

H hxik 07.08.2020

Autovadītaja apliecība NAV personas apliecinošs dokuments. Latvijā ir divi oficiāli personu apliecinoši dokumentu veidi – pase un ID karte.

J jv1994 07.08.2020

Sūdzību izlasi, dokumentus vispār prasīt par izlozi?
Runa ir par to, ka parasti cīgas tirgo ar tiesībām.

H Holiday 23.09.2020

Pasaules problēma.. nelaimēs to tūkstoti, naudu tikai paspēlēsi. Pareizi, ka iedeva blanku par atbildīgu spēli. Varbūt Jums vajag palīdzību no speciālistiem.. pārāk nervozi esat.