www.sudzibas.lv Narvesen Maldināšana

Narvesen - Maldināšana

Narvesen šobrīd ir akcija, kurā reklamē divus JEBKURUS hotdogus par 3 Eur. Taču patiesībā ir hotdogi, kuri šajā piedāvājumā neietilpst, bet par to nav nekādas norādes pašā reklāmā. Tikai pardevējs par to paziņo, ka šis "pašaaprotami" attiecas tikai uz lētākajiem hotdogiem.

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 07.02.2018

Labdien!

Pirmkārt, paldies par Jūsu jautājumu.
Otrkārt, jā pārdevējam šajā gadījumā ir bijusi taisnība, ka akcijā nepiedalās pilnīgi visi mūsu piedāvājumā esošie hotdogi.
Piedāvājums 2=3 Euro neattiecas uz Dubultajiem hotdogiem, kuri nav pieejami, visās Narvesen tirdzniecības vietās, kā arī šiem hotdogiem ir krietni augstāka pārdošanas cena, salīdzinot ar pārējiem hotdogiem.

Mēs no savas puses noteikti ievietosim šo informāciju reklāmas materiālos, lai Jūs kā mūsu klientu un arī citus klientus nemaldinātu par šo piedāvājumu.

Lai kompensētu šo situāciju, vēlamies Jums kā komplimentu piedāvāt “Kafiju un karstmaizi”.

Lai sazinātos ar Jums, nosūtiet uz e pastu [email protected] – savus kontaktus.

Atvainojamies uzņēmuma vārdā par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,
Narvesen

D

Dainis 05.02.2018

Šausmas, galvenais nekrītiet depresijā!

Rakstiet iesniegumu PTAC, lai uzliek viņiem sodu par patērētāju maldināšanu.

Pacco_al 05.02.2018

un noteikti vairāk nekad nevajag iepirkties tajā negodīgajā Narvasenā. To vēl aizmirsāt piebilst sūdzībā...

K kristineee 05.02.2018

Strādāju Narvesenā, viss ir Ok , strāda tā akcija 2=3€... šodien man pirka...kas jums tur sanāca, nevaru saprast. Man nopirka hotdog ar desiņu ar bekonu un kabanas, samaksāja 3€...