www.sudzibas.lv Narvesen Negodīgs darba devējs

Narvesen Limbaži. RK projekts. - Negodīgs darba devējs

Strādāju Limbažu Narvesen gandrīz divus gadus bez saslimšanām un diemžēl bez atvaļinājuma no 09.12.2015 līdz 29.09.2017 kad mani atlaida no darba jo negribēju aiziet pēc savstarpējās vienošanās. 2017. Gada maijā uzzināju ka gaidu bērniņu par ko informēju darba devēju. Līdz septembrim viss bija kad biju spiesta izņemt darba nespējas lapu. 27.09.2017. Iesniedzu iesniegumu par atvaļinājumu pirms dekrēta ko darba devējs saņēma 29.09.2017 un saplēsa manā acu priekšā. Ir notikusi tiesa kur spriedums tika lemts man par labu. Diemžēl darba devējs nepilda tiesas lēmumu.

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 18.10.2018

Radušos situāciju vērtējam ļoti negatīvi, tas ir absolūtā pretrunā ar mūsu redzējumu par franšīzes ņēmēju darbu un Narvesen vērtībām. Tāpēc ar minēto SIA esam uzsākuši līguma laušanas procedūru. Šim franšīzes ņēmēja uzņēmuma īpašniekam iepriekš uzticētajās franšīzes vietās drīzumā darbosies jauni franšīzes ņēmēji.

Kategoriski iebilstam šādai attieksmei pret darbiniekiem, mēs ticam, ka citi franšīzes ņēmēji pret saviem darbiniekiem izturas ar cieņu, nemaz nerunājot par likumu ievērošanu. Ir ļoti žēl, ka šāda uzņēmēja rīcība met ēnu uz citiem Narvesen franšīzes ņēmējiem, kas godprātīgi dara savu darbu.

Šis gadījums ir sāpīga mācība mūsu uzņēmumam. Esam dziļi vīlušies, un varam tikai nožēlot, ka laikus nespējām novērst rīcību, kas ir tik lielā pretrunā ar mūsu pašu biznesa praksi.

Narvesen

Dainis 24.07.2018

Tam uzņēmumam ir nodokļu parādi. VID Administrētie nodokļu parādi 11150.69 EUR uz 07.07.2018
Izskatās, ka tūlīt ies uz maksātnespēju vai norakstīs uz bezpajumtnieku, tā kā izskatās, ka cerības kaut ko atgūt ir salīdzinoši mazas.

D dzordijs 25.07.2018

Vauu. Izklausās traki... No malas neliekas ka tur ir tik traka attieksme..
Nodokļu parādi tagad ir katrai otrai firmai, tas nav jaunums, bet vid stulbums apzogot.
Cerams ka saņemsiet savas kompensācijas.