www.sudzibas.lv Narvesen Slikts servis

Narvesen Lielupe - Slikts servis

Meitene varda romante 15minutes pirms slegsanas aizver toleti un pasaka ka esot iztirijusi toleti tapec nelaidis iegsa jo vairs tirit netaisas. Kad pateicu ka toleti jatira pec slegsanas si meitene skala balsi atbildeja ka pec slegsanas vina dosies majas un netaisas vel tirit toleti. Ar so meitene varda romante jau bija sakersanas jurmalas slokas narvesen. Vina ne tikai slikti attiecas pret klientiem bet vel ari apmelo citus cilvekus. Nesaprotu ka vispar sadus cilvekus tur darba... Pec si gadijuma vairs netaisos ne uz vienu narvesenu iet un iesaku to darit ari citiem!

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 23.12.2019

Labdien!
Paldies par informāciju, pārrunāsim ar kolēģiem! Atvainojamies par radušos situāciju!

N

L LionardsS 18.12.2019

Pārdevējiem nemaksā par to, ka viņi strādā ārpus veikala darba laika. Un vēl, vai jūs pats strādātu pēc darba laika bezmaksas, tīrītu tualetes un mazgātu veikala grīdas? Un kur ir teikts ka klientam ir taisnība un pārdevejs
jums ir kalps? Ar ko jūs esat tik krūts un vēl krūtāk nekā parējie, lai jūs kā kungu apkalpotu zemākā līmeņa cilvēki tādi kā pārdevēji un citi?!

N NorbertsA 18.12.2019

Atradies gudrinieks. Izlasi likumus! Veikala apkalposana beidzas tad kad tiek veikals slegts! Ja nezini ko muldi paturi savus mulkigos komentarus pie sevis. Pats laikam strada rimi par apkopeju...?

L LionardsS 18.12.2019

A tu esi Rimi vecākais tualetes mazgātājs?

N NorbertsA 18.12.2019

Un taa ir darba deveja vaina a ne klientu!

N NorbertsA 18.12.2019

Ja butu rimi vecakais toletes tiritajs tad tu man stradatu 24/7!? bet es tados darbos nestradaju! Man smadzenu pietiek labakam darbam!

L LionardsS 18.12.2019

tev pat smadzeņu nepietiek salikt garumzīmes...

N NorbertsA 18.12.2019

Nu bez garumzimem ir atrak rakstit. Ja es veletos rakstitu visu pareizi tad bez kludam ne taa kaa tu to dari. Megini rakstit pareizi bet ar kludam pat vietam garumzimes trukst... ??? viss netaisos ar klaunu ko te apspriest.

L Lailailai 18.12.2019

Un meitenei vārdā Romante ir taisnība. Uz darba laika beigām viņai jau jāslēdz ciet durvis. Savas nesaturēšanas problēmas lūdz, lai risina atbilstošā pašvaldība, ne privātais uzņēmējs, kurš nevēlas apmaksāt virsstundas

N NorbertsA 18.12.2019

Izlasat likumus! Visam ir jabut vala lidz darba laika beigam!

Z zuze91 18.12.2019

un kur rakstīts,ka vispār privātam uzņēmējam ir pienākums nodrošināt tev vietu, kur pamīzt?

V vitols 18.12.2019

Sūdzības autor! Tu pats gribētu pēc garās darba dienas toleti tīrīt!?
Varbūt cilvēkam uzreiz pēc 22.0 ir pēdējais transports uz mājām. Un par tām kapeikām ko tur maksā nemaz negaidi no darbiniekiem labāku attieksmi.

Kolta 18.12.2019

Norbert, ceru, ka labākā darbā priekšniecība neprasa Jums latviešu valodas pareizrakstību, jo sazin kas pie velna ir “tolete”.

⛔️ 18.12.2019

Pareizi! Vairs neej ne uz vienu Narvesenu! Liec kluci tikai mājās!

Cūkurgailis 18.12.2019

Vēl pasaki, ka neiedeva "toletes" papīru!

N NorbertsA 18.12.2019

Vispar nopirku tur tris alus un gribeju pa mazam. Ja taisa ciet 15min ieprieks lai nomaina veikala darba laiku un pedejas 15minutes dara kas ir jadara. Skatos te tuse vieni kasieri ???? vairs pat neko nekomentesu jo vnk neadekvati cilveki.

NorbertsA, tu vienkārši esi srulis!

M Mego izmeklētājs 18.12.2019

Toletes?un to saka cilvēks ar augstu izglītību.

BondsBonds 18.12.2019

Ļoti bieži atrodies Narvesen tualetēs. Alus tev nenāk par labu. Visur, kur ej, ir problēmas. Varbūt problēma ir citur.

B biznesaklients 25.12.2019

Narvesen ļoti daudz zaudēs no tā, ka tur pārstāsi dirst