www.sudzibas.lv Narvesen Egoistiska narvesen vadība

Narvesen - Egoistiska narvesen vadība

Sveiki, nesaprotu kāpēc ir tāda zemiska attieksme pret darbiniekiem? Mana meita strādā narvesen un nesen uzzināju no viņas info, ka viņai svētku dienās (23,24) netiks samazināts darba laiks (vismaz līdz 22) , saprotu, ka arī svētku dienās ir jābūt atvērtam veikalam, bet vai tiešām arī šie darbinieki nav pelnījuši mazliet pasvinēt svētkus, + kur ir loģika cilvēkam svētkos kurus lielākoties visi svin ārpus pilsētas strādāt darba laiku līdz plkst 00: 00? Esmu ļoti apbēdināta, jo sekas šim ir tādas, ka mana meita nevarēs pievienoties man un atzīmēt ar mani kopā manu vārdadienu 23. Jūnijā, jo gan 23 gan 24. Jūnijā viņai ir jāstrādā līdz plkst 00, esmu vīlusies tik egoistiskā narvesen vadībā! Ceru, ka apdomāsiet šo visu.

12.06.2021

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 15.06.2021

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet vēlamies vērst uzmanību, ka katrai tirdzniecības vietai maiņu grafiki tiek sastādīti individuāli – šis noteikti ir jautājums, ko būtu jāizrunā ar savu tiešo darba devēju, lai vienotos par abpusēji ērtu risinājumu.

Papildināts Lola00 15.06.2021

Bet kurš nosaka frančīzu ņēmējam strādāt pilnu darba laiku, oficiālā valsts noteiktajā brīvdienā, kas iezīmējas ar sarkano datumu? Ne jau to, nolemj frančīzu ņēmējs, cik man zināms. Viņi iespiesti stūrī ir dēļ jūsu lēmumiem un tālāk jau darbinieks.

G Gulbenietis 12.06.2021

Pēc šīs sūdzības varēs vispār uz darbu 23ajā neiet :D

G Gulbenietis 12.06.2021

Pēc šīs sūdzības varēs vispār uz darbu 23ajā neiet :D

D Dontkillmyvibe 12.06.2021

😂😂😂

ē ērglis99 13.06.2021

vismaz jūsu meita nopelnīs dubulta algu svētku dienas. :) padomājiet no pozitīvas puses...

L Lola00 13.06.2021

Nauda ne vienmēr ir galvenais tomēr! 😉

Katraa kantorii ir sava politika. Mes apzinamies kada darba stajamies. Un apzinati ejam uz to un parakstam ligumus!

L Lola00 13.06.2021

Tas nenozīmē , ka tapēc darbinieki atsakās no
cilvēcīgas attieksmes.

A asdasd123 13.06.2021

jus dzivojat latvijā . kāda tur vēl cilvēciskā attieksme . šeit pasaki paldies vergturim kā vispār algu maksā :D

Good Intentions 13.06.2021

LATVIJA.

I ilrgjefiho 14.06.2021

Jūsu meita nestrādā narvessen. Narvessen nenodarbina nevienu pārdevēju kasieri. Cilvēki ir tik dumji, ārprāts

L Lola00 14.06.2021

Seit iet runa par darba laiku samazināšanu uz svētku dienām un par to lemj narvesen vadība , nevis manas meitas vadītāji kas atrodās ar viņu vienā veikalā ! par nodarbināšanu jau ir cita lieta ,cita runa vispār .

Ģirts81 14.06.2021

Man patīk narvessen