Narvesen - Darba Laiks

13. Janvāra ielā kiosks (pie 22. Trolejbusa pieturas) .
Vairākus vakarus steidzos uz sabiedrisko transportu 20: 30 taču kiosks ir ciet jo puisim redz vajag uzpīpēt nākas pirkt kaimiņu veikalos ja paspēju vai tiešām vakaros darbiniekiem ir jāiet laukā pīpēt?
Nebrīnītos ja vēl jāds par to sūdzētos bezatbildība vai kādreiz kāds sāks domāt arī par klientiem?

15.12.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 16.12.2019

Labdien!

Paldies par ziņu! Pārrunāsim ar konkrēto tirdzniecības vietu, bet jāatzīmē, ka katram no darbiniekiem pienākas pārtraukumi – tas, kā tie tiek izmantoti, ir pašu darbinieku ziņā.

B

S Smadzen'sVaig? 15.12.2019

Nu johaidī, nopērc tad vairākus braucienus un miers! 10 un 20 braucieni vienā reizē ir lētāk nekā pērkot pa 2 atsevišķi un tad pārdevējiem kādu laiku no tevis būs miers!

What? 15.12.2019

Vai te tā pati Dace atkal uzdarbojas, kura nevar samierināties ar pārdevējam pienākošo pauzi?
*Narvesen atbilde pirms pāris dienām citā identiskā "sūdzībā".

-"Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja 13.12.2019
Labdien!

Pārrunāsim šo ar konkrēto tirdzniecības vietu, bet katram no darbiniekiem pienākas pārtraukumi – tas, kā tie tiek izmantoti, ir pašu darbinieku ziņā.
Iespējams, vērts apsvērt ideju iegādāties lielāku braucienu skaitu viena pirkuma ietvaros."-

M Mego izmeklētājs 15.12.2019

22 trolejbusam 13 janvara iela nav pieturas

BondsBonds 16.12.2019

Grūti iet tiem grūtdieņiem, kuri caur ibanku nespēj papildināt etalonu. Tas laikam ir sava veida fetišs. Pēc tam var pasūdzēties un gūt fetiša emocijas.

M Mareks Vinbergs 16.12.2019

Varbut jusu portals no sakuma pirms publice varetu parliecinaties par patiesumu? Un vai ir par ko sudzeties? Tik pat labi ea saksu sudzeties ka katru reizi kad kads norauj sivo rigas satiksmes autobusa un man jakapj ara un jamaksa par vel vienu braucienu