www.sudzibas.lv Narvesen Briesmīgi darbinieki

AtrisinātaNarvesen - Briesmīgi darbinieki

Šodien (23.12.2019) ap 11: 00 devāmies uz narvesen paķert kafiju un hotdogus, ielejot kafiju devāmies pie kases, kur mūs sagaidīja jauna meitene brillēs un ar nu patiešām briesmīgi biezu kārtu ar kosmētiku. Meitene ļoti nepieklājīga, rupja un skatās uz cilvēkiem (ieskaitot mūs) tā, it kā būtu 100 rubļus parādā. Tiešām ļoti nepatīkami, pat pretīgi! Vēl izsit kasē "skaidrā naudā" kad mēs saprotamā latviešu valodā viņai pateicām, ka būs ar karti, un vēl dusmojās uz mums, stāvēja elsoja. Pēc tam atnāca (cik noprotu) vadītāja, un atvainojās un visu izlaboja. (paldies jums par tiešām patīkamu komunikāciju ar cilvēkiem!) . Hotdogus viņa (uzšpaktelētā jauniete) uzprasīja lai uztaisa otrs darbinieks (rudiem gaišiem matiem) . Šis puika jautā viņai, ar kādu maizīti hotdogus jātaisa - viņa krieviski atbild: da pohuj! (citēju visu kā bija:) ! Un šis puisis neiedomājās uzprasīt arī mums, un stāvējā kā mēms un taisīja ar maizi pēc izvēles. Desiņas viņš arī bija sajaucis, bet nu tur vēlreiz paldies vadītājai jo viņa izdzirdēja kā mēs pateicām latviski ka mums bija citas desiņas, bet šis kadrs izdomāja noignorēt jeb arī nesaprot neko vairāk par krievu valodu dzīvojot Latvijā. Kamēr gaidījām hotdogus, , briļļainā pētīja no augšas līdz lejai visu to laiku, nu ļoti "patīkami"! Beigās saņēmām hotdogus ar 1 mazu salvetīti (parasti dod vismaz 2-4, un tas patiešām ir svarīgi, it īpaši esot mašīnā) . Bez lūdzu, labu apetīti u. T. T. Hotdogiem maize vispār netika cepta, iemesta uz fikso lai sasildās un viss. Pēc visa, apetīte nu galīgi pazuda un vairs galīgi negribās tur atgriesties! Labprāt pagodinātu vienu citu darbinieci, kura taisa garšīgākos hotdogus un ideāli apkalpo klientus, bet diemžēl nezinu vārdu, bet parasti strādā darba dienās vakara maiņas un latviski runā ar interesantu akcentu. Ieteiktu piestrādāt pie šiem diviem indivīdiem un apmācīt apieties ar klientiem un ar ēdienu. Paldies!

23.12.2019

Papildināts Meirane 23.12.2019

Narvesen Maskavas ielā 257, T/C Akropole

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 23.12.2019

Labdien!

Paldies par informāciju, pārbaudīsim!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Meirane 23.12.2019

Atrisināts. Tika informēta augstākā vadība un būs veiktas izmaiņas. Paldies!

S stonedparanoia 23.12.2019

Sāksim ar to, ka nav cilvēks jāsaukā par “uzšpaktelētu”, otrkārt, par to “lūdzu, labu apetīti”, bieži jūc, pircēji uzmetat augstprātīgu sejas izteiksmi un neatsveicinaties atpakaļ :)

P Pelekais Latvietis 23.12.2019

Ak šie pircēji, kas iztērē 3e dienā veikalā un domā, ka ir paši svarīgākie klienti un veikals ne izdzīvotu bez viņiem.
Izteikties par brillēm un kosmētiku,ka jūs to izdarījāt var tikai zem IQ līmeņa īpašnieks.

A AiK 23.12.2019

Ohooo! Jums ir laika mašīna?Šodien 23.12.19 11.00 jau pabijāt Narvesenā! Mani arī palīdzesiet aizceļot kaut kur laikā?

A arnitaa 23.12.2019

Ko nozīmē - nepatīkami skatījās? Tad varbūt uzreiz ieejot veikalā vajag paziņot, lai uz Jums kaut kā īpaši skatās.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 24.12.2019

Hotdogu taisīšanas receptē un pasniegšanas kartē norādīts, ka vienā hotdogā ietilpst viena hotdoga laiviņa (tā papīra turza), maize, salāti, ja par tiem samaksāts, desiņa, mērces un VIENA salvete. Ja katram hotdogam dotu līdzi 4 vai 5 salvetes, inventūrā būtu traks iztrūkums. Nēsā līdzi savas salvetes.

B biznesaklients 25.12.2019

Apsaukā cilvēkus par špaktelētiem un briļļainiem un vēl brīnās, ka uz tevi nepatīkami skatās vai nenovēl labu apetīti
Moš tu reāli uzvedies kā cūka? Tāpēc pret tevi izturas attiecīgi