www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen Baltia SIA - Slikts serviss

Šajā vieta strādā visu laiku vakaros 2 pārdevējas, dažreiz atsevišķi a dažreiz abas kopā stāv. Ir jau ierasts, ka pārdevējas var saunāties savā starpā un izlikties, ka nav pienācis pircējs pie kases, tad tu stāvi kādas minūtes 5 līdz viņas beigs tarkšķēt un pievērsīs tev savu uzmanību, bet pēdēja laikā viena no viņam atļaujās pārāk daudz.
Ienācām nopirkt šo to, pirms manis bija cilvēks, gaidīju kamēr apkalpos, tad pienāca mana kārta un es pamanu, ka pārdevēja visu šo laiku runāja pa telefonu. Ar mani ne sasveicinājās, (kaut arī viņas nekad nesasveicinās, pat ja pirmais pasaki) , bet te neko nesakot, paskatījās uz mani, kā uz pēdējo sūda gabalu, pateicu, ko vajag, viņa iedod un visu laiku runā pa telefonu (nedomāju, ka svarīga saruna, jo runāja par kaut kādiem plāniem un smējās) ... Gribēju paskatīties pārdevējas vārdu, bet viņai pat vārda kartīte nebija.
Saprotu, ka nevajag gaidīt no narvesen, kaut kādu izcilu apkalpošanu, bet nu lūdzu, pievēršat uzmanību tam, ka jūsu pārdevējas uzvedās pavisam bezkaunīgi.

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 13.07.2020

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju!

Novērtēsim, ja precizēsiet konkrēto Narvesen tirdzniecības vietu, lai varam pārrunāt situāciju ar kolēģiem – šeit pat vai rakstot [email protected]

Papildināts mazaa128 08.08.2020

Krišjāņa Valdemāra iela 112,Rīga

S Sigvards 09.07.2020

Ļoti sakarīga sūdzība. "Šo vietu" laikam visi zina.

S Smadzen'sVaig? 09.07.2020

Blakus "tam tur".

M mazaa128 09.07.2020

Ievietojot sūdzību, bija jāraksta adrese, bet kā te viņa neparādās.
Krišjāņa Valdemāra iela 122

put_in_high_low 09.07.2020

Tu kaut adresi uzraksti. Narvesen ir franšīze. Un katrs kiosks pieder atsevišķai firmai.

M mazaa128 09.07.2020

Atbildē uz uz komentāru augstāk.

W waka 09.07.2020

Uzticama pacietība - 5 minūtes gaidīt kamēr izrunājās, es ilgāk par vienu neizvilktu

H Holiday 23.09.2020

Kā internets, tā visi varoņi. Bet 5 minūtes gaidīt - kā mīlulīši gaida. Pateikt uz vietas neko nevar? Pieklauvēt pie letes?
Paskatījās kā uz sūda gabalu.. nu nopietni? Visi apkārt sabiedriskajā vietā uz Jums skatās kā uz sūdu, neviens neskatīsies ar mīlestību. Iedeva visu ko vajag.. nu tad tecini projām. :D