www.sudzibas.lv NailStudio Nekvalitatīvs manikīrs ar Gelish laku, slikta attieksme

Nailstudio - Nekvalitatīvs manikīrs ar Gelish laku, slikta attieksme

Neiesaku nevienam doties uz šo vietu. Steidzami vēlējos atrast pierakstu kādā salonā, jo manā iecienītajā saslima meistare. Nail studio piedāvāja piemērotu laiku. Diemžēl, tas bija vienīgais pozitīvais aspekts šajā stāstā.
Ieejot salonā mani pārsteidza netīrība un nožēlojamais aprīkojuma stāvoklis. Viss ir vecs, nobružāts, un nekopts. Uz higiēnas normu ievērošanu šeit var necerēt.
Tika veikta iepriekšējā gelish un kutikulu noņemšana ar aparātu. Pēc šīs procedūras ievēroju, ka meistare šo aparātu bez tīrīšanas izmanto uz nākamās klientes.
Pats manikīrs tika veikts lielā steigā no un ar lielu neapmierinātību. Meistare arī nebija spējīga sarunāties saprotamā latviešu valodā. Mana roka tik nepārtraukti raustīta un lauzīta.
Par spīti šādai attieksmei, cerēju, ka rezultāts vismaz būs apmierinošs.
Aizejot mājās konstatēju, ka pāris nagi izskatās grubuļaini un bez spīduma. Uz gandrīz visiem nagiem bija parādījušies nelieli burbulīši. Manikīrs izskatās tā itkā būtu veikts pirms vairāk kā nedēļas, nevis tajā pašā dienā.
Ļoti slikta pieredze un šeit vairs neatgriezīšos.

BondsBonds 16.02.2017

Nopietna sūdzība. Aparāts ir jātīra! Par pārējo neņemos spriest.

Aigars31 18.02.2017

... salonu jānosauc par denim... denim lounge