www.sudzibas.lv NailStudio slikts serviss

Nailstudio - slikts serviss

Ari es lūdzu - jūsu pašu dēļ, nekad šo salonu neapmeklēt.Caur www.manaatlaide.lv nopriku kuponu un pieraksijos uz ūdeļu skropstu pieaudzēšanu. Kā jau te kāda ir rakstijusi - salona interjers nekāds un viena darbiniece, kas dara visu. Pievienojos sūdzībai, ka vēlmes netika uzklausitas. Vispirms lūdzu lai parāda kādi ir varianti, lai varu izvelēties, atbildes vietā viņa uz mani skatijās it kā nesaprazdama ko es jautāju. Teica, lai iekārtojos, vēlreiz teicu,lai parāda kādi ir varianti - ka gribu lai izskatās pēc iespejas dabiskāk un ne pārāk garas. "Jā jā - normaļna buģit"
Vispār nerādīja kādas skropstas pielīmēs. Bija ļoti nelaipna, likās nervoza, latviski gruti komunicēt.. Tā kā man pieredze nebija nekāda ar skropst pieaudzēšanu - domāju, ka gan jau zina ko dara ( lai gan interenta biju lasījusi, ka salonam parasti ir varianti gan biezumā, garumā un krāsās).
Esmu meitene ar gaišiem matiem un skropstām - man pielīmētās bija garas, biezas, melnas, acu plakstiņu līnija bieza un nelīdzena, uz vienas manas skropstas pielīmētas trīs. Lasīju padomus - ka līmes sacietēšanas laiks ir 48 stundas, kuru laikā nevajadzētu mitrināt. Nezinu ar kādu līmi līmēts, aizgāju mājās - uzreiz samitrināju, liku kokosriekstu eļļu virsū - ik pa laikam cenšos ar eļļu, tvaikiem šķīdināt līmi - bet nenāk nost jau 3 dienu.

I