www.sudzibas.lv Nagu Meistars Nekvalitatīvs darbs.

Nagu Meistars - Nekvalitatīvs darbs.

Labdien, Dāmas!Vēlos brīdīnāt Jūs par "meistari", kura taisa gēla nagus Matīsa iela 31. mob.:22497774 (diemžēl vārdu neatceros).Meitenei ir ļoti nenopietna attieksme pret viņas darbu, kā arī kvalitāte ir briesmīga. Aizgāju pie viņas , jo mana meistare ir atvaļinājumā, pagāja nedēļa un divi nadziņi ir atgājuši.Dāmas, ja Jūs sevi mīlat, no sirds neiesaku šo "meistari".

B besiiviss 28.12.2015

Aizmirsi piemineet, ka taisiiju profilaksi, un jau mineeju, ka nav labi nagus limet ar superlimi, ka tu to dariji. Pirmo reizi saskaaros ar sievieti, kas "atgaajusos" nagus limeja ar superlimi, tapec nezinaaju kaa turees. novileju visu veco, atstajot mazu kartu ar veco, un taisiju jaunu. drosvien tava limite kas bija palikusi nedaudz apaksaa ari naca valjaa :) un nenopietna attieksme? jaa es to nedaru daudzus gadus, esmu sava zina iesaceja, bet nu man to patik darit un es to daru ar prieku, un nopietni, tapec nevajag rakstit seit, ko pati esi izdomajusi! man ir butiba vienalga, man tapat ir klienti, kuri naak un ir apmierinaati, tapec, cerams paarlieku nenopulejies rakstot so sudzibu.
Un interesanti, dieez kaapec tev vienigajai ir probleemas, citas staigaa 4 nedelas un viss ir kartiba! :) pievienoju bildi ar nagiem pec 3, 5 nedelam. vel neviens nav ne nokritis, ne "atgajis".

P pisinjs 27.06.2016

Pieliku gēla nagus šeit, Ledimandā. Vispār gēla nagus pieliku pirmoreiz. Prasīju, cik ta ilgi turēsies? Atbilde bija nuu vidēji mēnesi. Pēc pāris dienām nagi sāka plaisāt, un pēc nedēļas un dažām dienām man visi nagi bija nokrituši.