www.sudzibas.lv Nagu Meistars Nekvalitatīvs gēla lakas manikīrs

Nagu Meistars - Nekvalitatīvs gēla lakas manikīrs

Neiesaku uzticēt savus nagus šai meistarei! Ļoti nekvalitatīvs gēla lakas pārklājums - laka sāka lobīties jau uzlikšanas dienā! Pie meistares mājās jau ļoti skaisti izskatījās, bet kā aizbraucu līdz mājām tā pamanīju, ka daži nagi ir grubuļaini un laka līdz galam nav sacietējusi. Ja parasti gēla laka turas 2 nedēļas, tad pēc šīs meistares darba laka turējās tikai 6 dienas. Un par to viņa noplēsa 10 euro. Esmu apmeklējusi meistares, kuras par lakas uzklāšanu prasa 8eur un turas ilgāk kā pie šīs. Dāmas, neuzķeraties uz šīs meistares skaistajām nagu bildēm - tādi nagi būs tikai vienu dienu!

K

S starinss 05.05.2015

Vispār nemākulīgi, neprofesionāli gela nagu licēju netrūkst, ar šo jāuzmanās diezgan

S siindijaa 07.05.2015

Arī es devos pie šīs meistares, uztaisīja jau it kā labi, bet jau pēc dažām dienām nadziņa augšdaļai laka nāca nost kā plēvīte, centos to vēl kaut kā apturēt, klāju caurspīdīgo nagu laku pa virsu, bet pēc dažām dienām jau kā plēvīte novilkās arī visi pārēji nagi. Nevienam neieteiktu šo meistari!