Nacional Travel - Pateicība

Gribu izteikt lielu pateicību SIA Nacional Travel aģentūrai par labi organizēto ceļojumu, uz Horvātiju skolnieku rudens brīvlaika. It īpaši liels paldies mūsu grupas vadītājam Andim un aģentūras finansistei Ievai, kura zināšanas un pazīšanās un apķērība šajā maršrutā, nu ļoti noderēja mūsu grupai cik sapratu. Ja ne Anda pazīšanās un zināšanas un ka saka priekšnojauta, tad grupa dažās reizes būtu palikusi bez pusdienām vai tikai daļēji paēdusi turp un apkaļ ceļā. Kā arī paldies par labi organizētajām ekskursijām pa Horvātiju, un liels paldies vietējai gidei Olgai kura pa vadīja grupu Horvātijā kā saka augstākā pilotāžā. Visas ekskursijas bija labi organizēts, kā arī bija viss izstāstīts sīki un smalki. Viss lielākais šoks protams pozitīvais bija par Mandarīnu safārī. Kād vietējais zemnieks kurš nodarbojās ar mandarīnu audzēšanu atveda uz lauku, man likās ka tie kas ir kokos ir apelsīni ne viss mandarīni. Bet viņš paskaidroja ka tie ir mandarīni un tiešām tie bija lielie mandarīni speciālā šķirne. Pielasījām lielos 10kg maisus pilnus katrs. Varu pateikt tikai vienu ka katrs iztērētais cents šajā ceļojumā bija tā vērts.

Liels Paldies par jauko ceļojumu.

10.11.2022

Joe Rogans👽 10.11.2022

Es nesaprotu kur ir problēma, krāpšana, jo mājaslapu sauc "sūdzības lv". Cik es saprotu raksta kāds Nacional Travel darbinieks vai pat priekšnieks, lai pareklamētu savu uzņēmumu.

S Saule33 11.11.2022

Sveiks Joe Rogans.
Diemžēl nāksies tevi apbēdināt esmu tūriste kura ik pa brīdim izmanto Nacional travel aģentūras pakalpojumus. Bet arī ceļoju ar citām aģentūrām.
Nu un diemžēl mūsu valstī ir cik saprotu vietas kur sūdzēties, bet nav vietas kur kādu paslavēt par viņu labo darbu.
A citas pozitīvās atsauksmes tevi nesatrauc tikai tieši šī.