www.sudzibas.lv Nacional Travel Krāpšana, slikts serviss

Nacional Travel - Krāpšana, slikts serviss

Cienījamie ceļotāji, ja negribiet sabojāt savu atvaļinājumu nepērkiet no Nacional Travel ceļojumus. Tai skaistā arī apdrošināšanu, jo to jūs nesaņemsiet. Arī ekskursijās, kurās tiks jums uzspiestas, it sevišķi tās, kuras viņiem ir visienesīgākās. Par tām jūs pārmaksāsiet 3-4 reizes vairāk. Uz viņu piedāvātām ekskursijām paši variet aizbraukt, kaut vai ar sabiedrisko autobusu ( piem. 35€ vietā, samaksāsiet tikai 4€). Arī apskates objektos par ieejas biļetēm naudu iekasē, nekautrējas katram izdalīt biļeti uz, kuras ir uzrādīta reālā cena 3x mazāka.
Grupas vadītāja vārdā Ieva, nekorekta, rupja, anti sociāla, neadekvāta būtne. Kura var atļauties savus klientus apsaukāt, publiski pazemot. Viņa ar kāju izsita durvis, tāds bija viņas risinājums, kad ceļotāja ar vīru nevarēja iekļūt savā apartamentu nr. Un ar atvadu saucienu : Ejiet na x... gulēt! Nākošā dienā atpakaļ ceļā uz Latviju, tranzīt viesnīcā, turpinājums seko, viņai jau ar citiem braucējiem. Varenā Ieva aizliedza no autobusa paņemt čemodānus, kad tomēr uzstājām uz savu, sekoja atriebība. Nedeva mums atslēgas no nr.,teica, lai guļam vienalga kur. Un atkal sekoja slavenais vārdu birums no viņas mutes.

Nevienam neiesaku šo firmu. Cilvēki brauc, lai atpūstos no darba un mājas rutīnas, nevis bojāt sev nervus, it sevišķi, ja gadās tāda pavadone, kā Ieva, kura strādā tikai savās interesēs. 💰💰💰

07.11.2022

I Ieva Bele 30.11.2022

Braucām arī šajā ceļojumā. Attieksme drausmīga. Čakarē cilvēkus par visām apskates vietām, prasot daudz lielāku samaksu. Bijām ļoti vīlušies- tas vēl ir maigi teikts.