www.sudzibas.lv NABACLAB radio naba klubs Pasākuma organizēšana

NABACLAB radio naba klubs - Pasākuma organizēšana

Pilnīga organizācijas neesamība!!!!!

Vakar ierados tur uz sev mīļas grupas B.B. MAX BAND koncertu.
Ilgi šo braucienu apdomāju,jo šodien ir darba diena un neesmu rīdziniece.Pēdējais transports uz Jelgavu iet ap 23.00. Parēķinot, tomēr nolēmu,ka viss būs kārtībā ar laikiem, braucu.

Sākumam bija jābūt plkst 20.00
Mūziķi uz vietas, tauta sanākusi. Visi gaida.
Nekas nenotiek!!!
Jo redziet nav skaņu inženiera(vai kā to pareizi sauc). Nav ne inženiera, ne pults!!! Nav arī neviena, kas var ko paskaidrot šai jautājumā.

Spēlēšana tomēr sākās ar 2 stundu novēlošanos. Pat man bija skaidrs ar savu nemuzikālo dzirdi, ka skaņa ir pilnīgi nekāda.
Savus mīluļus tā arī nedzirdēju,jo bija jādodas uz transportu pēdējo.

Cilvēki bija sanākuši, par biļetēm ar samaksāts, bet nekas nenotiek 2 stundu garumā?
Tas kāds mārketinga triks? Lai tauta aiz neko darīt pievērstos bāram?

Kam diez par to jānes atbildība?

P.S. Un kā diez jutās iesildoša grupa BREAZE (Lietuva)???

Dita

B

N Navaruizdomatniku 22.03.2013

Super mega zvaigznes, kas spēlē klubos, var atļauties nokavēt, jo viņām ir miljardiem fanu.

B Baņtjiks 22.03.2013

Mūziķi un skatītāji bija pilnā sastāvā!!!

K kin 22.03.2013

nu normali nekad neviens apsakums neskaas 20itos, tikai sakas tjip tusinj laiks, tas ir viss- visi paskaumi rock klubos vienmer ever forever sakas 22os, nevis 20itos :D

B Baņtjiks 27.03.2013

Sākums bija speciāli 20.00, jo nākamā diena bija darba diena