www.sudzibas.lv Muze SIA, Audumu apdruka Slikts serviss, neuzņemas atbildību

Muze SIA, Audumu apdruka - Slikts serviss, neuzņemas atbildību

Brīdinājums par sadarbību ar uzņēmumu “MUZE”

Vēlos dalīties ar negatīvu pieredzi, sadarbojoties ar uzņēmumu “Textil MUZE”. Ja plānojat pasūtīt produktus ar individuālu dizainu, esiet īpaši uzmanīgi – uzņēmums neveic nekādu failu pārbaudi pirms drukas, un iespējamās kļūdas netiek saskaņotas ar klientu. Drukas darbi tiek veikti, pat ja faili ir acīmredzami kļūdaini, bez jebkādas iepriekšējas saziņas vai brīdinājuma.

Nesagaidot atbildes uz vairākām e-pasta vēstulēm, sazinājos telefoniski, lai mēģinātu vienoties par kārtējā defekta risināšanu – jo produkts bija jānogādā uz ASV jau pēc divām dienām. Diemžēl, tā vietā lai piedāvātu operatīvu un konstruktīvu risinājumu, vadītāja (kura sevi tā telefoniski arī pieteica) atbildību noraidīja. Tika norādīts, ka drukātājam nav pienākumu pārbaudīt failus, jo viņš esot ļoti aizņemts, un kļūdu novēršana neesot viņa uzdevums. No tā nepārprotami izriet, ka arī šuvēja nejūtas atbildīga par to, vai dizains tiek sašūts korekti vai pilnībā bojāts. Arī par gala produkta kvalitāti uzņēmums neatbild.

Rezultātā esmu zaudējusi 80 eiro, un pasūtījumu, diemžēl, nav iespējams izmantot – produkts kvalitātes dēļ nav nododams augsta līmeņa sadarbības partneriem ASV. Tika apdraudētas tālākas profesionālās attiecības un projekta turpinājums.

Šī pieredze liecina par būtisku atbildības, kvalitātes kontroles un klientu apkalpošanas trūkumu. Iesaku potenciālajiem klientiem būt ļoti piesardzīgiem, apsverot sadarbību ar “MUZE”.

N

Komentāri (3)

X xctaps 5 st atpakaļ

Kādēļ noveļat vainu uz izpildītaju ja kļūdainu failu nosūtījāt jūs, pirms sutisanas varejat tak parbaudit.

N Niora 4 st atpakaļ

Pastāv cilvēciskais moments. Jūs vienmēr savas kļūdas pamaniet? Un es atzīstu, ka es daļēji kļūdījos. Un kur bija grūti oeizvanīt un pateikt, ka ir kļūda?. Ja es būtu darbu aizsūtījuis ar kājām gaisā-arī to drukātu ar kājām gaisā? Te attiekisme ir viena-naudu saņēmu un kaut vai plūdi tālāk. Nopietni sevi cienoši uzņēmumi tā nerīkojas. Tā vietā lai nonāktu eleganti pie kopsaucēja, viņi cildina savu darbu, kurš ir jāmet miskastē.

krāslavietiss 2 st atpakaļ

Vai uzņēmumam tika prasīts, pie gabaldarba atrunāšanas, pārbaudīt pareizrakstību un vai šādu pakalpojumu viņi piedāvā? Pieņemsim ukraini pieliek pie šāda darba, un saprašana par eng pareizrakstību nav vispār. Kurš gan vainīgs, ja darbs ir izdarīts?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes