www.sudzibas.lv Mūsu riepas Krāpšana! Naudu saņem, bet preci no, 29.oktobra, tā ari nepiegādā tikai sola ka būs

Musuriepas.lv/ ZL Serviss - Krāpšana! Naudu saņem, bet preci no, 29.oktobra, tā ari nepiegādā tikai sola ka būs

28. 0ktobrī pasūtījām šajā uzņēmuma riepas savai automašīnai. Pārdevējs izklausijas loti laipns un atsaucīgs. Tika atsūtits rēķins, kuru protams uzreiz samaksājam.. Sazvanījāmies ar pārdevēju, kurs protams solija riepu piegādi pēc paris dienam.. Bet līdz šai dienai-10. Novembrim riepas ta ari neesam sagaidījusi. Kaut gan katru reizi zvanot, pārdevējs uz telefona zvaniem atbild un sola noskaidrot, kas notiek ar piegādi. Pēdējais zvans bij vakar pēcpusdiena, pārdevējs solija atzvanit, bet tā ari neatzvanīja. Pavadzīmes nr. Zl-10-136 pakalp. Sniedz. Sia Zl serviss reg. Nr.lv40103993346 Aizpriezu Iela 4-1 preces nosaukums-215/65r16farroadfrd76 4gab. Plus piegāde. Kopēja summa 206 eiro. Rēķinu izrakstījis a. Hoops

Papildināts tolikins 10.11.2017

Vpro

T

Sveiki.
ZL Serviss ir pavisam jauns uzņēmums, reģistrēts 2016, taču ir jau nodokļu parādnieks...
Esiet uzmanīgi ar tādiem šaubīgiem veikaliem.

P.s
ja ir vēlme. varam piepalīdzēt šajā sakarā (bez liekām formalitātēm, tikai % no atgūtas [slēpt]@paradupiedzina.lv

T tolikins 10.11.2017

Vēlos atsaukt sūdzību pret Mūsu riepas ZL Serviss,,puiši tomēr bija tik laipni un atgrieza naudu par riepām atpakaļ un piedāvāja turpmāku sadarbību ar izdevīgākiem nosacījumiem.Atvainojamies par nesaprašanos!

A aramiss 14.10.2019

ko tu te!

T tolikins 10.11.2017

Vēlos atsaukt sūdzību pret Mūsu riepas ZL Serviss. Puiši bij atsaucīgi.atgrieza atpakaļ naudu par riepām un piedāvāja sadarbību uz citiem noteikumiem.Atvainojamies par nesaprašanos!