Mūsu riepas - Krāpšana

Nepērciet riepas šajā kantorī... !
Nopirku 4 riepas. Pirma saplīsa pirmajā nedēļā. Caurums liels nelimejas, var gadities... Nākoša meneš laika saka laist pārejas, , jaunās riepās, paradijās plaisas pa kurieni laida gaisu. Aizvedu limēt pie meistariem, bet tie neņemās, jo visa riepa plaisas ka metama ara. Veršos pie tirgotājiem, musu riepas, riepas pieņema teica ka nekārtos sutīšot uz ekspertīzi... Novilka laiku pusgadu ar visādiem attaisnojumiem, pec kā atbildēja leišu kantoris ka riepas labas, tik nevajag braukat pa grunts ceļiem vai būvniecības laukumiem ar naglām, vai pa izgastuvemun ka caurumu nebūšot. Uzzvanīju atkal, musu riepu, kantorim, runat ka neesmu miera ar tādu atbildi uz ko dabūju apstiprinājumu ka viss būs ok nokārtošot ka dos ziņu.
Pēc kā vairs manu telefonu necēla saukt sauc bet neceļ.
Un laipnie pārdevēji man pazuda ar galiem... Ar jaunām riepām pabraucu 1.5-2 mēneši
ne riepas ne garantijas ne naudas... Silti iesaku nepērciet no šā kantora...
Garantija nekāda, un bērnu ieturētais stiliņš necelt telefonu. Strausu kantoris.

26.12.2018

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 27.12.2018

Labprāt palīdzēšu iesniegt prasību tiesā... (bez maksas)... Jums bus jāapmaksā tikai valsts [slēpt]@inbox.lv

I Ivars Ivariņš 27.12.2018

...ir tāds teiciens,skopais maksā divreiz...gribēji lētāk,to arī dabūji!