Mums noteikti ir pa ceļam - Avārijas uz ceļiem

Pārvadājumu uzņēumums SIA Muizniece ( kopš 2008) ir mainījusi adresi un nosaukumu uz SIA Ceļa vējšš (ar diviem š) (no 2010 līdz 2012.maijam), un vēlreiz gan nosaukumu, gan adresi uz SIA "Kumels Media" (kopš 2012.g.maija) , reģistrācijas Nr. tas pats, kas iepriekšējām sia Nr.40103162175 - saskaņā ar LURSOFT datiem, un pēdējais uzņēmums Sia Auto Tranzit S, kas brauc ar to pašu saukli (Mums noteikti ir pa ceļam), tai pašā maršrutā (Rēzekne - Rīga - Rēzekne) un tai pašā stilā ("killeri uz ceļiem").

Sūdzības kopš 2008.gada saistītas ar agresīvu braukšanu, "noteikumus rupji pārkāpj", "noteikumus pārkāpj nesodīti" "papildus vieta ir uz koka krēsla vai taburetes!". Daži pazīstami pasažieri, kas braukā regulāri un runājas ar šoferiem pārstāsta – jā, mēdzot būt arī avārijas, bet viss kaut kā viegli “noejot no rokas”. Tai pat laikā šoferīši mainoties ļoti bieži (nevaru apgalvot, pati braucu tikai divas reizes), un runā ka – saņem 50 santīmi no katra pasažiera, bet dienā nākas veikt 4-6 reisus (tas ir trīs reizes turp un atpakaļ), un – ja netiek izpildīta norma 3 stundas un 15 minūtes, tad vai nu tiek samazināta samaksa, vai – atbrīvots no darba. Kas un kā maksā soda naudas par ātruma pārsniegšanām u.c. – nezinu!

BEZ TABU žurnālisti 2013.gada 21.februāra sižetā (221.epizode, no 3.min.) nosakaidro - pēc Autotransporta direkcijas datiem - NEVIENAI no minētajām firmām NAV LICENCES starppilsētu pasažieru pārvadājumiem http://www.tv3play.lv/play/300006/?autostart=true

2013.gada 9.ferbuārī avarēja divi minētā pārvadātāja mikroautobusi. Par vienu no avārijām var izlasīt http://goo.gl/556BE. Divas avārijas un vismaz 10 cietušie. APSVERIET. BOIKOTĒJIET. PIEPRASIET PĀRVADĀTĀJA (nevis tikai šofera) ATBILDĪBU!!!

Viena no cietušajām. Rakstiet [slēpt]@gmail.com

I

Z zakis123 28.02.2013

Mums noteikti - NAV PA CEĻAM!
Šī GRAND DĀMA tikpat veiksmīgi apzog savus darbiniekus, maksājot aploksnē, kad ir labā omā un - nesamaksājot nemaz, kad ir sliktā omā!
Un, ja jau tik ilgu laiku viss gājis no rokas, nebaidās ne apmuļķoto ļaužu dusmu, ne VID iespējamo sankciju, tātad
jūtas varena...
Paradokss - tie, kuri bijuši kādā saistībā ar šo sievieti, izvēlas ātrāk to aizmirst - vienkārši baidās un negrib vairs nonākt nekādās darīšanās ar viņu...
BEZ TABU žurnālistiem vairāk drosmes--lai viņiem spēks un veselība!!! :-)
Muižniecei laiks atkal mainīt SIA un VIDam laiks beidzot parakņāties dokumentos un apturēt šīs afēristes darbību!

T Twwister 01.03.2013

ja muiziniece var apmuljkot un vadaat aiz deguna VIDu, tad vina tiesaam ir visvarena"iemaksataja"visiem, kam tik naudas gribas!Var buut, ka sai kucei ir "savi"ne tikai policija, bet arii kadaa citaa lielakaa iestadee.Sita mahinatore shemas shemo jau ne pirmo gadu.