www.sudzibas.lv MULTI FLORA , FLORA MAGICA Neapmaksatie pakalpojumi

MULTI FLORA , FLORA MAGICA - Neapmaksatie pakalpojumi

Šita kompanija "MULTI FLORA" ar jauno nosaukumu un veco "FLORA MAGICA" un viņas isto valdes priekšsēdētajs Abrahams Wouter vai ka viņu nosacu Harmen Wouters ir ists krepnieks viltots cilveks no Holandijas kurš neapmaksa veiktos pakalpojumus, pec Pavadzimes un pieņemšanas nodošanas akta abpusejas parakstīšanas. Velos pabridinat visus cilvekus kurie saks stradat ar šo uzņēmumu budu pabridināti ar neapmaksatiem rekiņiem. Biju gajis "Credit reform Latvija" arī viņiem nau speka ierakstit šo kompaniju melnaja saraksta par paradniekiem jo, ka man atbildēja "Credit reform Latvija" ka tas Haremens kuršs ari ir Abrahams Wouters ir krepnieks, aizvers nesen dibinato uzņemumu "MULTI FLORA" kā visos iepriekšejos uznēmumjus ka "FLORA MAGICA" un atvers jauno ar lidzigo vardu, viņam tada prakse jau ira. Parada summa sastādija 1000 eiro. Kam ir iespeja palidzet lūdzu raktiet mailu.

Dargie cilveki padomajet 100 reizes lai stradat ar šo kompaniju, ka tur strāda krapnieks un maksat nespejas persona.

V

V vasja 09.03.2010

HOLANDIJAS...:DDD

Z ZMARCART 09.03.2010

Vispār, ne Holandija, bet Holande. Otrkārt, Holande kā valsts NAV - ir Nīderlande. Tiš ģeogrāfiju mācīties.

G Guntis 10.03.2010

Ļoti sliktu uzvedas ar saviem darbiniekiem, necieņa viņus.

ž žurkaKornēlija 10.03.2010

Ew, ko jūs smejat, cilveciņš mēģina latviski uzrakstīt, labi, ka vel mēģina...a to atkal būtu nākamā sūdzība krievu mēlē...Bet vispār jautri---viltots cilvēks no Holandijas:))))

G Guntis 11.03.2010

Ka ir tā ir! Lai visi zinatu, kā ne vienu cilveku viņš ta uzvedas bet ar daudziem un ari ar uzņēmumiem.

J jurčiks 11.03.2010

ha ha, kas ļaujas apčakarēt, to arī apčakarē, ir taču priekšapmaksas iespējas! Ja nav naudas-nav darījuma! Holandieši pielāgojas letiņu un vietējo krievu biznasam-galvenais ir apčakarēt, tā lūk!

V Vadims 11.03.2010

Bija priekš apmaksa un bija vis kvalitativi uzstaisits, negrib maksast pedejo maksājumu, vot tadi sūdi!!!

J jojo 11.03.2010

eryreraf

R Rolands 15.03.2010

Nau ko šeit krapiniekam darit, lai vacas no latvijas uz savam zemem.

N NostroDamus 15.03.2010

Ja Vadimam būtu tasinībā un gana pierādījumu, tad viņš jau sen būtu iesūdzējis holandieti tiesā un dabūjis savu naudu atpakaļ, nevis tagad šeit sedētu un čikstētu!!!

V Vadims 16.03.2010

Nau tā parada summa tik liela, biju runajis ar dažadiem birojem kurie nodarbojas ar parada piedziņu taja paša "Credit reform latvija", viņi pateica kā nav jegas pret viņa to taisit, jo viņ aizsliegs šo uņēmumu un atvers jaunu. Tu pats ne ko ne rubi un sēdi nečikstini, gudrinieks šeit atrodas.

J Jānis 21.03.2010

Šausmas ko dara tie svēšie mūsa dzimtene, čura uz pieminekļiem, lieto mūsu meitens pā brīvu, apmaldīna vietējos, projam no latvijas!

K KATE_ZB 19.11.2013

Es šo personu iepazinu, no citas puses biju viena no viņa apakšuzņēmuma "Zaļā bāze " vadītājām, līdz man piegriezās, ka jādara viss, lai mūsu piegādātājiem nemaksātu
Manā pieredzē bija divi gadījumi, pēc kuriem es sapratu, tā ir ģeniāla atruna, lai nemaksātu.
Piegādātājs sevi sauc par profesionāli konkrētajā jautājumā, jo citādāk viņš tak nepiedāvātu tev savus pakalpojumus, tāpēc pēc tam, kad esi pateikusi, ko mums vajag viņam jāzina ko piedāvāt un jādod atbilstoša tāme un obligāti līgums, sevišķi, ja sadarbojaties jau otro reizi, pretējā gadījumā vēl dabūsiet atskaitīt naudu, jo viņš nejauši jums pārskaitījis naudu, bet pakalpojumu sniedzis cits viņa uzņēmums.
Pirmā veiksmīgā sadarbība ar mani bija izkārtnes uzlicējiem, pirms noteiktā uzstādes termiņa man bija jānokrāso arka, lai uzreiz varot redzēt kā izskatās. Atbrauc uzliek izkārtni, viss forši, es priecīga, bet pēc pāris dienām man zvana piegādātājs un saka kad būs nauda, kad es to jautāju Harmenam, viņš atbild, ka par tādu paviršu darbu viņš nemaksās, ka attiecīgi par izkārtni jau ir samaksājis, bet darbu nemaksās- paviršība bija tā ka uzlicējs liekot bija sabojājis zem tā krāsojumu, kā rezultātā ja kārtīgi ieskatās tad var redzēt, balto sienu, ja piegādātājs vēlas atlikušo samaksu, lai nokrāso balto vietu un uzlīmē arī uzlīmes uz loga, kuras iegādātas pie cita izgatavotāja, jo tas bija lētāks. Protams, ka piegādātājs izdarīja, man bija tāds kauns, bet iesākt neko nevarēju, pie tam, ja Jūs nāksiet savu mantu - izkārtni mums-vadītājām jāsauc policija, un tieši tas arī jāsaka, ka mēs būtu ar mieru maksāt, bet ne par paviršu darbu, ja mēs atsakāmies, tad mūs tik ilgi čakarē līdz pašas aizejam, jo viņš strādās tikai ar lojāliem cilvēkiem.
Otrā reize bija ar stikla sienas izgatavotāju. te varu teikt esiet uzmanīgi ar saviem zīmējumiem, tās ir lamatas, ja viņš saka uzzīmējiet man kā tas izskatīsies, kad būsiet darbu pabeidzis, nekādā gadījumā nezīmējiet neko lieku. stikla firmai tas maksāja plastikāta strēmeles un to uzstādīšanu. Viņš viņam jautāja, lai uzzīmē, kā tas izskatīsies, kad viņš būs darbu pabeidzis, tas arī uzzīmēja tikai sienu, tad viņš viņam teica un kad pieliks tās strēmeles, kas mainīsies, un piegādātājs teica, nekas daudz un iezīmēja pāris strīpas un tā Harmenam pie tāmes bija vizualizācija, kas parāda, ka pēc darba pabeigšanas būs arī plastikāta strēmeļu durvis. Kad bija jāmaksā atlikušie 20% sākās vecais triks, bet tu tak uzzīmēji, piegādātājs saka, ka tāmē tak nekur nav pateikts, ka būs plastikāta strēmeļu durvis, bet viņš saka nekur arī nav teikts stikla izmērs, tad tu man atvestu stiklu 1*1m un man būtu jāmaksā- nē, tu man uzzīmēji ar mērogiem un durvīm, kur ir durvis? Tā nu piegādātājs nopirka un uzstādīja plastikāta strēmeles.
Mans ieteikums atrunājiet visu, kādi var būt riski un lūdzu rakstiski, jo pēcāk veikala vadītājas gribot neko nevar darīt, labākajā gadījumā tiesā liecināt pret viņu, ieklausieties katrā viņa vārdā un meklējiet kur ir apslēpts āķis, meitenes- vadītājas ir jaukas un neliek šaubīties, ka viss būs labi, jo mēs pašas nezinam, ko šis jau ir izdomājis.
Ja kāds nolemj cīnīties ar viņu iesaku censties panākt liegumu nodarboties ar uzņēmējdarbību konkrēti viņam un tad griezties uz FloraHoland, lai informētu par tiesas spriedumu.
Ceru, ka Jums izdosies!

A arci123 13.01.2017

Uzņēmums meklē noliktavas darbiniekus.
Darba pienākumi:

Mēs piedāvājām:
-konkurētspējīgo atalgojumu
-draudzīgo kolektīvu
-veselības apdrošināšanu

Gaidām Jūsu CV. AR ZVANIEM NETRAUCĒT.

Profesija: Palīgstrādnieki
Kompānijas nosaukums: Multi Flora SIA
Reģistrācijas numurs: 40103599453
Vēlama izglītība: Ne zemāka par vidējo
Valodu zināšana: Latviešu, Krievu

Darba dienas: Jaukti