www.sudzibas.lv Mriepas Slikts serviss

Mriepas - Slikts serviss

Sveiki.Te par maz vietas visu izstastit bet meginasu isak.Atbraucot ar dzineja problemu biju atkartoti vel reiz un laika aiznema tas 7 stundas neatradot problemu.Visas detalas kuras bija ieteiktas bija nomainitas un protams par manu naudu.Problema palika neatrisinata bet mana nauda apmera(precizi neatceros) 180-200 euro aizlidoja. Atbraucot uz citu servisu un nesakot viniem neka es izbraucu no viniem 1.5 stunda laika samaksajot 90 euro.Gribetos izstastit meistaru dialogus un ko vini atrada taja m riepas servissa, bet te neatlauj vieta tekstam.Visiem velu izveleties pareizu vietu.

Papildināts Nikolas15 17.08.2017

Problēma nebija atrisināta.Pirms braukšanas prom mehāniku priekšnieks ieteica man nākamo glupību!

N