www.sudzibas.lv Mriepas Slikts serviss

Mriepas - Slikts serviss

Biju griezies pēc palīdzības autoservisā M-autoserviss, jeb M-riepas, kas atrodas Maskavas iela 434, Aizdzinu mašīnu nomainīt pirkstus un uztaisīt riepām savirzi, izrādījas, kad pa trīs dienām, kad mana mašīna nostāvēja servisā, bija nomainījuši divus pirkstu, pasakot ka pārējie ir ļiti labā stāvoklī, pēc kā uzreiz braucu uz TA un man dēļ tā ka nebija šie pirksti nomainīti iedeva slimības lapu, un viņu runas vīrs visu laiku taisnojās kad viss ir oki dki, kad viņi nav vainīgi kad TA visi ir idioti, lūk darba rezultāts, un kad aprunājos ar meistaru vārdā Artis, kurš it kā taisīja tas vispār izskatījās sapīpējies vai sadzēries nekko nevarēja atbildēt.

K Kārlis55 02.02.2017

Andri, Jūs neesat vienīgais, kam nācies saskarties ar šī servisa "meistariem". Arī man bija gadījusies līdzīga situāciju un, lai cik kosmiski neizklausītos, servisa darbinieku uzvedība un runas veids man sķita dīvains. Cik esmu dzirdējis arī no paziņu loka, kas bija šo servisu apmeklējuši, darbiniekiem patīkot darba laikā lietot alkoholiskos dzērienus, izskanējušas ir arī baumas par "nelegālā" smēķēšanu. Protams pats neesmu redzējis, bet noteikti arī Jūs variet vērtēt redzēto pēc darba rezultāta un citu cilvēku stāstītā.