www.sudzibas.lv Mriepas krapšana.slikts servis

Mriepas - krapšana.slikts servis

Labdien.labprāt padališos ar savu pieredzi ar mriepas servisu.no sakuma tur braucu jo likas normals serviss.bet pedeja gada laika domas izmainijas.pirmais dzinu volvo taisit .vini pazinoja ka jamaina amartizatori un stures reika jarestaure 600€ izmaksaja tas prieks tikai problema nepazudu .aizbraucu pie cita ieteikta meistara 5min laika tika atrasta vaina 50€ problema atrisinajas.nu labi domaju pieredzes trukuma del netika gala ar volvo.aizdzinu bmw.viena reize tika atrastas kadas 8 sapigas vietas kas jataisa.neko netaisiju jo summa bija kosmiska.aizbraucu otreiz mainit peldosas bukses tad tik atrada 3 sapigas vietas kas jataisi.mistika.detalas salabojas pasas no sevis kluva par 5mazak.teica ka jamaina stures stienis kas esot lupatas.labais prieksejais amits.un aozmugureja tilta bukses.nopirku stieni .bukses.pa laimi amisus nenopirku.aizdzinu mainit cita servisā.nomainam stieni.hmm divaini vecais stienis ne sliktaks pa jauno.amitis priekšā.kapec beigts.neviens meistars nesaprot viss strada nekadas pazimes ka jamaina.bukses tiltam.hmm paskatas labas viss o.kizradijas ka plauktam bukses jamaina.ne tiltam.vardu sakot ja gribat atbrivoties no naudas.tad droši dodaties uz mriepām.

E

O Oskars1241 16.11.2016

Kādreiz sen atpakaļ pirku tur riepas, tagad palikuši "šiki" un izbūvējuši "stilīgu" veikalu rumbulā, cenas kosmiskas, riepas tās pašas. Neiesaku vien no tāda viedokļa.

V VW Crafter 06.12.2016
Kvēpu filtra tīrīšana

Aizdzinu tīrīt kvēpu filtru, bet čaļiem tāa arī neizdevās pilnībā iztīrīt. Atstāja ar 25% piesārņojumu un samaksāju par to 110Eur. Jēgas neredzu tajā pasākumā!

A Arnis Steinbergs 29.03.2017
labs serviss

Man ir pateicība Mservissriepām. Ļoti saprotoši un ātri atrisināja radušos problēmu.

A Arnis Steinbergs 29.03.2017

Man nav sūdzību. Lielisks darbinieku kolektīvs, ļoti atsaucīgi. Pēdējos pāris gadus riepu jautājumus risinu pie viņiem. Iesaku visiem Ķengaraga iedzīvotājiem. ps. notīra diskus,serdeni, u.t.t. attieksme saprotoša.