www.sudzibas.lv Mriepas Bojājumi, slikts serviss

Mriepas - Bojājumi, slikts serviss

Maija sākumā vedu savu auto uz remontu. Mani laipni sagaidīja viens autoservisa darbiniekiem, kurš arī tālāk uzņēmās atbildību par manu BMW.
Tālākais stāsts ir klasisks - mašīna servisā paredzēto septiņu dienu vietā pavadīja mēnesi un praktiski katru dienu auto bija gatavs, vajag tik pagaidīt kādas detaļas, veikt kādus pēdējos darbus utt. Kādu vakaru, kad pēc darbinieka vārdiem, viņš cītīgi strādā servisā, devos uz turieni, lai paskatītos, kas par iemeslu tik ilgam remontam. Kad ierados servisā, man uzreiz viss tapa skaidrs - pie mašīnas neviens nestrādā. Autoservisa logi bija tumši un durvis aizslēgtas.Kad nākošās dienas vakarā ierados servisā un tiku pie sava BMW, man pavērās bēdīgs skats. Viss salons bija izjaukts, motortelpā karājās nogriezti vadi un elektriskie logi nestrādā. Pateicu, ka ilgāk pie viņiem mašīnu neatstāšu un izsaucu evakuatoru un auto remonta izmaksas pēc šī servisa apmeklējuma bija pieaugušas divkārši.!

K