Mothercare - Veikals

Pēc veikala apmeklējuma, atgiezties negribējās. To apmeklējām ar 4 mēnešus veco dēlēnu, bijām ar ratiem. Kaut arī mums ir ļoti labi manevrējami rati, šajā veikalā tikt pie kāroto mantu apskates nesanāca. Veikalā uz podestiem stāv bērnu rati, kas nav nofiksēti. Līdz ar to pat nedaudz aizskarot, tie noripoja no podesta uz mūsu ratiem. Tajā pat laikā pārdevēja to visu redzēje, tomēr palika stāvot aiz letes sakrustodama rokas un veltot mums vienaldzīgus skatienus. Tā nu mēs sakārtojām sakritušos ratus paši un gājām prom. Kaut gan taisnības labad jāsaka, ka ne visas pārdevējām Mothercare veikalā ir šāda attieksme.
Tomēr preci vajadzētu izkātot tā, lai vecākiem un bērniem būtu ērti.

D Daiga 18.05.2009

Gaidot bērniņu meklēju jaundzimušo drēbju komplektiņu un vērsos pie pārdevējas pēc palīdzības, diemžēl atbilde bija šāda un ļoti noraidoši asa:"meklējiet, kas izlikts, tas arī ir!" Pateicu paldies un devos no šī veikala prom ar ļoti negatīvām emocijā. Žēl, ka tik jaukā veikalā ir tik negatīvi noskaņotas pārdevējas!

T topošāmāmiņa 16.06.2011

Meklēju grūtnieču veļu sev un dāvanu draugu mazajam dēliņam. Kad ieraudzīju veikalā reklāmas plakātus, kuri per pirkumu virs 20 Ls solīja dāvanā pludmales bumbu, nolēmu, ka kāpēc gan nenopirkt šajā veikalā? Cenas ir padārgas, bet ar atlaidēm atradu abas lietas, kas man iepatikās. Kad samaksāju pie kases, dāvanu man neviens nepiedāvāja. Uz manu jautājumu "vasi akcija ir vēl spēkā?" pārdevēja atbildēja, ka bumbas vairs neesot un arī nebūšot. Kad pajautāju, kāpēc tad pa visu veikalu karājas reklāmas plakāti, kuri māna pircējus, atbilde bija: "Sen lūdzām priekšnbiecību, lai nomaina reklāmu, pašas to nevaram izdarīt".
Vai tas ir normāli? Pārdevējas nevar noņemt plakātus? Vai tie ir speciāli atstāti priekš tādiem nelaimīgajiem klientiem kā es, kas pirms samaksāt par preci nepajautā, vai tiešām būs dāvana par pirkumu?
Es jau bez tās bumbas nenomiršu, vienkārši, tā ir, manuprāt, cilvēku krāpšana.

Un, runājot par sortimentu un pārdevēju kompetenci - nevaru saprast, kas tas par veikalu, kur pārdevēja nevar atbildēt, vai būs citu izmēru pievedums, vai nav vērts gaidīt un staigāt? Tomēr grūtniecei nemaz nav tik viegli staigāt turpu-šurpu vasaras karstumā. Tad jau varēja uztaisīt pašapkalpošanās veikalu, ja pārdevēja strādā tikai kā kasiere un nemāk ne uz vienu jautājumu normāli atbildēt. Nezinu, vai Spicē ir tādas pašas pārdevējas, bet uz Dominas Mothercare man gan pazuda jebkāda vēlēšanās doties vēl kādreiz!

P Paipals 01.01.2015

Mes latvietes visas esam neapmierinatas un kaskiigas, domajam par lietam par kuram varetu ari nedomat :3 ***** veikals loti normaals! Viss ko vajag ir, par cilvekiem kas tur ieperkas vairums latvietes tas pasas kaskiigaas, binas teaucee