www.sudzibas.lv Most.lv Apvainojums

Most.lv - Apvainojums

Saņemot masveida spamu uz ēpastu, piereģistējos jaunajā portālā, skaistiem cilvēkiem, kā portāls pats sevi dēvē - Most.lv.
Pēc instrukcijas ievietoju kvalitatīvas fotogrāfijas, kur izskatos ļoti labi. Taču admins fotogrāfijas, izdzēsa, pamatojot to ar instrukcijas punktu - ka fotogrāfijām jābūt labā kvalitātē, un fotogrāfētajam "objektam" jābūt skaistam. Tākā esmu pārliecināts ka abiem šiem nosacījumiem manas fotogrāfijas atbilda, nekavējoties izdzēsu savu profilu no portāla.
Tagad portāla veidotāji izmet milzu naudu reklāmai radiostacijās. Interesanti - kapēc? :)

P

A ajajaj 05.04.2009

Kas tā par diskrimināciju? Iesūdzēt!

P Pseido 05.04.2009

Ko tur sūdzēt.. Vk uzreiz izdzēsos. Nejau MAN most.lv vajadzīgs, bet gan otrādi!

L lulz 05.04.2009

lieta taada ! man biaj ats pats bet ka velak konstateeju, tur ir profili kam bildes ir vnik graujoshaa kvalitaatee, BET taas ir dailja dzimuma bildes, un ats netiek blokets. kautkads sviests !
un esmu redzejis profilu ar savam bildem turpat moust.lv esmu reizes 10 rakstijis sudizbu bet profils joprojam existe

P Pseido 06.04.2009

Bet Tu jau savu profilu arī vari izdzēst. Pašā apakšā, labajā stūrī tur ir tāda funkcija. Es neturēju pat par vajadzīgu tur vel kautko pētīt.. Šī portāla statuss manās acīs uzreiz nokritās un, skaidri apzinoties, ka nejau MAN vajadzīgs tur būt, bet gan otrādi, tagad neslinkoju pastāstīt līdzcilvēkiem par to, ikreiz kad dzirdu šī portāla reklāmu kautkur! :)

L Laura 10.04.2009

Moust.lv ir diskriminejošs portāls. admins ir atmarozaks. Ja manas bildes ir nesmukas un sliktā kvalitātē, tad admins ir krokodils.

P Pseido 11.04.2009

Izskatās ka Portāla 5 veidotāji no nekā grib izveidot nezin ko! =)

M moust.lv lietotaaja 12.04.2009

ar taam bildeem ir ta, ka tas ir domaats, lai neliek bildes, kas sameestarotas ar potoshopu utml, bet gan dabiigi skaistas bildes
portaaam nav nekaadas vainas, ko juus visi njematies, ja jau taa nepatiik, tad kapeec par visaam variiteem gribat tur tikt iekshaa?? un ja jau taads "meesls" tad ko taa paardziivojat, ka FC nevarat iztureet?? :P

P Pseido 14.04.2009

Izlasi uzmanīgāk komentārus, pirms pati komentē!!!
Kā jau rakstīju - manas bildes bija gan labā kvalitātē, gan arī pats esmu izskatīgs, un tās nebūt nav samākslotas ar datoru. Man tas nav nepieciešams.
Kurš te ņemas? Kurš "pa visām varītēm tur grib tikt iekšā"? Cilvēki dalās savām emocijām, kādas guvuši mēģinot piereģistrēties "mākslīgi uzpūstā ziepju burbulī"!
Atkārtoju velreiz - apsvēru domu piereģistrēties, kad saņēmu anonīmu reklāmu ēpastā no portāla veidotājiem. Atkārtoti mēģināt tur piereģistrēties ir zem mana goda. =)

U Uģis riktigais 14.04.2009

Štrunts ar bildēm, var jau pases bildi ielikt utt.Es kādreiz piereģistrējos
šite http://www.camxcam.net/ -te ir īsts spamerkantoris.
pirmkārt) naudu prasa par to, ka gribi izlasīt, ko kāda brūte no arzemēm tev raksta,
otrkart)izdzēsos tamdēļ nafig laukā pavisasm, bet joprojām ik pārdienas uz e-pastu nāk visādi ziņojumi, ka man tur esot kaut kādas vēstules vesela jūra, bet profuils tak dzests!!!
treškārt)laikam tagad jādzēš ārā e-pasts, lai beidz spamot:!!!

P Pseido 15.04.2009

Njā. Tā nu tas i.. Muļķīgi cilvēki veido muļķīgus portālus. Jānolaiž uz tiem ūdens un jāskatās dzīvē tālāk, jo dzīve ir viena burvīga lieta, ja vien proti to dzīvot, netērējot savu laiku visādām muļķībām, kā piemēram - šiet pieminētajiem portāliem. ;)