LV RU

Monify.lv - Krāpšana

Monify - kārtējie augļotāji, kuri nepamatoti prasa konta izrakstus, vēlas uzzināt komercnoslēpumu, lai beigās piedāvātu sīknaudu, neiesaku sadarboties, var saņemt vienīgi kapeikas. SMS kredīt nabagiem dod vairāk. Neiesaku uzķerties uz šiem augļotājiem.

In

Vairāk sūdzības par Monify.lv

Komentāri (1)

Monify SIA 23.10.2018

Cienījamais klient!

Mums ir žēl, ka jums tika sagādātas neērtības un atvainojamies par to!

Lai novērtētu aizņēmēja kredītreitingu, mēs lūdzam sniegt informāciju par uzņēmumu, tajā skaitā, bankas izrakstu. Pieteikuma noformēšanas laikā mēs informējam par klienta datu apstrādi, kā arī lūdzam apstiprināt savu piekrišanu.

Detalizēta aizņēmēja izvērtēšana ir nepieciešama saskaņā ar spēkā esošu likumdošanu. Tāpat kā jebkuram citam kreditoram, mums ir jāpārliecinās par aizņēmēja spēju atmaksāt aizdevumu.

Mums ir žēl, ka kredītreitinga pārbaudi esat uzskatījis par mēģinājumu piekļūt jūsu komercnoslēpumam.

Jums piedāvātā aizņēmuma summa atbilst mūsu vērtējumam par jūsu kredītspēju. Protams, jūs esat tiesīgs atteikties un izmantot citu kreditoru pakalpojumus.

Ceram, ka izdevās atbildēt uz jūsu pretenziju. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +37120804444.

Ar cieņu,
Monify Sia Komanda

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes