Monify.lv - Krāpnieki

Brīdinu visus, kas vēlas aizņemties naudu no šīs kompānijas. Viņi nebrīdina par to, ka jums būs kāds kavējums un pēc pāris mēnešiem pieprasīs atmaksāt neadekvātu summu, kas pieaugusi 10 reizes. Melo, par to, ka ir mēģinājuši sazināties pa telefonu, bet tas viņiem nav izdevies vairāku mēnešu garumā. Kad prasi pierādījumus par to, ka viņi ir zvanījuši vai kādā citā veidā ir mēģinājuši ar maini sazināties - neatbild vairs uz telefona zvaniem un e pastiem. Krāpnieki!

O Otis 19.09.2019

Pats aizņēmies, pats arī atdod laikā.

O Otis 19.09.2019

Internets nav pirmās nepieciešamības pakalpojums. Vari atslēgt. Ietaupīsi kādai sardelei.
Atrunas, lai ņemtu kredītus. Kāpēc, ta citiem viss sanāk, pat no nulles, bet citiem nesanāk pat no kredītiem?

donna b 19.09.2019

Tev pasam nav jaseko, kad paradi jaatmaksa? Tad visi citi vainigie.

A Aivars_Ko 27.10.2019

Ko Jūs gribat no kompānijas, kuru vada cilvēks ar tik lielu "EGO". Cilvēks ar savu blogu, kurā raksta tikai angļu valodā. It ka citas tautas - nav tautas. Kā arī blogā raksta par buddhismu un jogu, taču neciena citus. Savādi gan. Nav vietas necienīšanai un krāpšanai, ja cilvēks nodarbojas ar jogu un ieinteresēts buddhismā.
Šeit raksta par krāpšanu un tā tālāk. Es ticu. Jo kompānijas vadītājs savā blogā raksta par bērniem. Nabadzīņš, 3 bērnu tētis. Kaut kā jāpelna uz citem. Vispār, pretīgi un smieklīgi. Priekš kam vispār tik stulbi rakstīt par savu personīgo dzīvi blogā. Un vispār, priekš kam blogs. Parunāt nav ar ko?!