www.sudzibas.lv Monacofit Slikts serviss

Monacofit - Slikts serviss

Tas pats stāsts, reģistrējos, lai pamēģinātu vienu mēnesi, pēc tam katru mēnesi atvelk no konta naudu, jo ir paturējuši kartes datus, lai gan pakalpojumu neizmantoju. Rakstīju vairākkārt uz epastu, naudu neatgriež, krāpnieki. Neiesaku, katru mēnesi zags naudu no konta. Šobrīd jau vairs epastus aizsūtīt viņiem nevaru! Biju spiesta bloķēt karti, lai izbeigtu šo, vēl grūtāk tikt vaļā kā no Viasat😂

C

Joe Rogans👽 12.01.2021

Viasat tas ir augstākais līmenis...labāk Netflix skatos

T Taisnīgums99 12.01.2021

Jus nosledzat ligumu, ka katru menesi esatt ar mieru maksat. Tas lietojat pakalpojumu vai ne ir jusu darishana, bet jamaksaa ir taapat.

Joe Rogans👽 12.01.2021

Viasat līgumu lauzt ir tīrās šausmas, bet Netflix var atcelt abonēšanu jebkurā laikā un pieslēgt atpakaļ.

C CCiti 12.01.2021

Runa nav par viasat lasat tekstu, runa ir par monacofit, kuri saglabā kartes datus un gads garumā Zog naudu no konta, cilvēkam to nezinot, pēc tam atrunājas uz automātisko maksājumu. Neiesaku šo firmu, entos tūkstošus šādā veidā izkrāpuši, ja jāmaksā 10 eur mēnesī, Paula Freimane bagāta izkrāpjot naudu no cilvēkiem. Ja man neatdis nadu zinosu tālāk, jo neesmu tāda vienīgā.

E Eva Galvanovska 24.11.2021

Man ir preciizi saadz pati situaacija..neparakstiijos uz abonomentu, bet velk naudu nost, arii risinajums ir blokeet bankas karti, jo neviens Monacofit neatbild

A aivis 21.06.2022

Monacofit ir tā pati banda kas Stokholmas diētai