Monacofit - krāpšana

Vienu mēnesi pamēģināju šo programmu, par kuru samaksāju. Vairāk programmu neapmeklēju. Taču nejauši konstatēju, ka no konta automātiski tiek novilkta nauda bez manas ziņas, bez brīdinājuma.

Li

So Sofa112 29.05.2019

Arī man tāda pati situācija. Iegāju kontā un nesapratu, kāpēc man ir par 9.95 eur mazāk, ja neesmu 2 dienas iepirkusies. Izrādās, ka Monacofit jau kādu gadu automātiski atvelk naudu no mana konta. Arī gribēju patestēs VIENU mēnesi un reģistrējos. Pie reģistrācijas neatminos, ka būtu atļāvusi, ka man konstanti katru mēnesi no konta novelk naudu. Nekad uz tādu neparakstos. Iespējams, ka tas ir bijis sīkā drukā kaut kur, vai citur aprakstīts, bet uzskatu, ka Tam pie samaksāšanas brīža ir jābūt skaidri formulētam. Protams, arī es atzīstu savu vainu, ka neizlasīju visu par pakalpojumu. Nauda pazaudēta!

Ac ACB 12.06.2019

Konstatēju , ka MonacoFit regulāri noņem naudu no mana konta. Es arī laikam palaidu garām sīka drukā rakstīto tekstu. Kā var atteikties no viņu pakalpojumiem?

12 123uuu 05.07.2019

Man tā pati situācija. Vēlos rakstīt uz patērētāju tiesību aizsardzības centru.

MonacoFit.com 29.07.2019

Sveiki!

Reģistrējoties programmas MonacoFit.com turpinājumam, Jūs iepazināties un apstiprinājāt savu piekrišanu programmas lietošanas noteikumiem, kas paredz, ka pakalpojumam ir ikmēneša dalības maksa, kas tiek ieturēta vienu reizi 30 dienās, kamēr abonements netiek pārtraukts. Programmas lietošanas noteikumos tika minēts, kur, un kā, jebkurā brīdī šos maksājumus variet atslēgt. Abonementu jebkurā brīdī iespējams pārtraukt, ieejot savā profilā un apakšpusē nospiežot uz zaļas pogas "pārtraukt PRO abonementu".

Li Linda Vanaga 11.08.2019

Pretīgi...pēc ilga laika uzzināju,ka arī man velk naudu nost katru mēnesi...kaut kā dīvaini,ka šādu informāciju tik viegli palaidu garām,nemūžam nebūtu piekritusi...biznes laikam.Diez kāpēc nevar izveidot tādu modeli,ka ja ej profilā un tas beidzas,tad piespied pogu,ka turpināsi,nevis pusgadu neieej profilā un tev par to atvelk.ļoti negodprātīga prakse,vēmiens nāk.

An Anonīms7777 20.08.2019
Krāpšana

Uzņēmums izkrāpj naudu! Nekad tur nereģistrējieties! No mana konta bez darījuma veikšanas tika noņemts 9,95€
un uzņēmums atsakās atdot manu naudu!