www.sudzibas.lv Mona Ok Apkalpošana

SIA Mona OK - Veļas Pasaule - Apkalpošana

Daugavpils filiālē pārdevēja (kas it kā vienlaikus esot arī vadītāja), ir rupja, neiecietīga un augstprātīga. Ietiepīgi piedāvā nevis to ko lūdz pircēja, bet kas pēc viņas domām der un piestāv. Citas mantas nedod pielaikot vispār, rupji pasakot, ka pircēja neizskatās pēc tādas, kas var atļauties šo nopirkt. Paziņai uzdāvinājām dāvanu karti, viņai arī bija sabojāts noskaņojums. Ne paši vairs iepirksimies, ne pirksim dāvanu kartes - nebojāsim garastāvokli draugiem.

J

J joe 12.07.2010

tai pardevejai smird dirsa!!! nolikt vinju pie vietas vajag!!!

Z ZINA 12.07.2010

Es pati stradaju Rimi Riga, tava aprakstita situacija nav piealaujama no pardevejas vai ka tu saki vaditajas puses.Iesaku velreiz iegriesties saja veikala un velreiz saja nodala pie krusturiem, ja ari soreiz gadisies tada situacija ej uz veikala info centru, ja tada nav pieprsi lai pasauc veikala vaditaju un pastastasti so joku, tici man Rimi sodis vinu vai nu bonusus nonems vai pat launak.

M Marta 15.08.2010

o ! jā pazīstu šo pārdevēju! ja redzu viņu veikalā, pat nedomāju tur iet iekšā! kā vispār tāds cilvēks var strādāt tirdzniecībā!

A aija 05.05.2011

es arī vairāk neeju.
pēc bērniņa piedzimšanas bija vajadzība nomainīt visu apģērbu, t.sk arī veļu. kad iegāju veikalā - nopētīja no galvas līdz kājām (nebiju apģērbta laikam pēc viņas uzskatiem tā, kā bagātās), un sāka piedāvāt tik tiešām tikai to, ko uzskatīja par pareizu. kad palūdzu viņai triumph komplektiņu uzmērīt, pateica, ka tādas mantas nedodot mērīt kuram katram, ja skaidrs, ka nepirks. tā kā mans emoc.stāvoklis vēl bija diezgan nestabils - izteicu viņai ko domāju... nenožēloju :)