www.sudzibas.lv Mona Beauty patērētāju krāpšana

AtrisinātaSalons Mona Beauty - patērētāju krāpšana

Labdien, vēlos informēt, ka skaistumkopšanas salons „Mona Beauty” nodarbojas ar patērētāju krāpšanu. Šajā salonā Jūs diemžēl nevarēsiet saņemt izvēlēto procedūru ar atlaidi, kā tas norādīts piedāvājumā, jo par kupona cenu tiek piedāvāta procedūra tādā apmērā, cik esat par to samaksājuši. Tas ir līdzīgi kā restorānā, ja norēķinies ar kuponu, tad saņem pusporciju. Salona administrācijas viedoklis, ka tā nav patērētāja maldināšana, bet gan tiek dota iespēja sievietēm, kurām nepietiek līdzekļu pilnai procedūrai, saņemt vismaz daļēju procedūru. Vēlos norādīt, ka šādas salona "labdarības" rezultātā, apmeklētājas, lai gūtu vēlamo rezultātu, spiestas šo procedūru apmeklēt nevis 3-4 reizes, bet gan 10 un vairāk reizes. Tātad, nekāda labdarība, tikai un vienīgi bizness - ja nevar piedāvāt kvalitāti, tad piedāvā kvantitāti. Rezultātā jebkurā gadījumā ieguvējs ir salons.Tāpēc, cienījamās dāmas, nebrīnieties, ja pat pēc pilna procedūras kursa nav gaidītā rezultāta. Apmeklējumu skaitu pareiziniet ar 5, tad varbūt sagaidīsiet rezultātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 01.06.2016

Uzņēmuma Mona Beauty pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

G