www.sudzibas.lv Mona Beauty Krāpšana, ļoti slikts serviss

Mona Beauty - Krāpšana, ļoti slikts serviss

Iegādājos kuponus perkamkopa.lv, aizejot pirmoreiz uz procedūrā viss bija ok. Visas trīs procedūras notika. Aizejot otreiz uz šo salonu, meistare paziņoja, jums no kupona varam uztaisīt tikai divas procedūras jo nav paredzēts laiks trešajai procedūrai, biju šokā, kā var būt vienreiz paredzētas, otreiz nav. Meitenes teica, mēs neko nezinam, zvaniet administratorei jo jums paliek viena procedūra neizmantota. Piezvanot administratorei, viņa paziņo, ka pati esmu vainīga jo esmu pierakstījusies uz divām procedūrām, meiģinot iebilsts, ka tas ir neiespējami jo kuponi visi vienādi un pirmoreiz tad man bija pilns kompleks. Administratore paziņoja, ka nevajadzēja iet tad vispār uz procedūru, ja nevarēja visas veikt, kā rezultātā procedūra zaudēta. Tad administratore aizbildinājās, ka nevar runāt un solijās vēlāk atzvanīt. Šodien saprotot, ka man nevien neatzvanīs, zvanīju pati. Uz manu jautājumu, ko tālāk darīt jo rīt pieraksts un vēl divas nedēļas, administratore atbildēja, ja man kas nepatīk varu atcelt visas procedūras. Ja vēlaties atgriezt naudu, vērsieties pie perkamkopa. Palasot sūdzības vairākos portālos, saprotu, ka tāda ir šī salona stratēģija.

H